Łukasz Zabłocki

OIO puszcza „Przypadkiem” nowy singiel wraz z klipem


07 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

OIO, świeżo założona supergrupa już w przyszłym miesiącu wyda swój pierwszy album. Zanim jednak w długogrającej formie posłuchamy, co dla słuchaczy przygotowali Otsochodzi, Young Igi i OKI, sprawdzić możemy trzeci singiel zwiastujący projekt.

Zaczęło się od wejścia Moonwalkiem. Następnie Otsochodzi, Young Igi i OKI pokazali swoje bardziej agresywne oblicze, dosadnie zaznaczając, gdzie Mają Tę Branżę. Najnowszy singiel to OIO ponownie w wydaniu luźniejszym. Określnie laidback będzie tutaj najtrafniejsze. Otso, Igi i OKI do nagrania numeru Przypadkiem wykorzystali beat, za który odpowiedzialni są Michał Anioł i Sem0r. Scenariuszem, reżyserią i montażem najnowszego teledysku supergrupy OIO zajął się natomiast Łukasz Zabłocki.

OIO – Przypadkiem

OIO już za miesiąc

Otsochodzi, Young Igi i OKI wspólnie nagrany album wypuszczą dokładnie za miesiąc, czyli 7 maja. Za wydanie płyty supergrupy OIO odpowiada natomiast powołany do działania przez Taco Hemingwaya oraz Oskara i Steeza label 2020. Po marcowym albumie Mielzky’ego oraz nowym PRO8L3Mie, będzie to kolejna tegoroczna pozycja w katalogu tej wytwórni. Z oficjalnych materiałów prasowych zdążyliśmy już dowiedzieć się, że na wspólnej płycie trójki młodych raperów czeka nas:

(…) wybuchowa mieszanka stylów i charyzmy, gdzie wspólnym mianownikiem jest próba przełamania muzycznych barier i nowatorskiego spojrzenia na polski hip-hop.

– z materiałów prasowych wytwórni 2020.

Na efekt końcowy poczekać musimy jeszcze cztery tygodnie. Zainteresowani wydawnictwem grupy w międzyczasie zapoznać mogą się z bogato wydanym preorderem albumu. Do przedsprzedaży, oprócz płyty Otsochodzi, Young Igiego i OKI’ego trafiła bowiem cała masa przeróżnych gadżetów – od fingerboardów, poprzez koszuli, na dywanach kończąc!

OIO
OIO – preorder

Supergrupa, którą założyli Otsochodzi, Young Igi i OKI zapowiada swój album trzecim już numerem i klipem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →