Szerszeń

„Do Wesela Się Zagoi” ale Mielzky i Undadasea już teraz zrobili „Poprawiny”


23 marca 2021

Podziel się newsem:

Do Wesela Się Zagoi już w ten piątek! Na 26 marca zaplanowano bowiem premierę tak właśnie zatytułowanego albumu, który na beatach Returnersów nagrał Gruby Mielzky! Te kilka dni oczekiwania zatem niech umilą nam Poprawiny, czyli Bauns Gruby!

Czekając na Mielzky’ego odpalamy Poprawiny

Poprawiny (Bauns Gruby) to właśnie tytuł najnowszego singla zapowiadającego album Do Wesela Się Zagoi. Jak wiemy już także, z wcześniejszej ujawnionej tracklisty płyty, to również ostatni numer jaki zawarto na tym wydawnictwie. Poprawiny, czyli ten Bauns Gruby gospodarz urządził sobie wraz z ekipą Undadasea oraz Emilem G z kolektywu WCK. Akompaniują im natomiast Chwiał i Little z duetu The Returners. Ten ostatni, jako Szerszeń, całe te Poprawiny uwiecznił również na taśmie filmowej. Co zatem dokładnie działo się na Baunsie Grubym w wydaniu Mielona i Undy, możecie sprawdzić na poniższym video.

Gruby Mielzky feat. UNDADASEA – Poprawiny (Bauns Gruby)

Kto jeszcze przyszedł tu w gości?

Ekipa Undadasea to oczywiście nie wszyscy goście zaproszeni na album Do Wesela Się Zagoi. Zaproszenie od Mielona na wspólne nagrywki przyjęli także Sarius i CatchUp, z którymi nagrany numer Jak Wyśnię zaprezentowano jako poprzedni singiel. W jeszcze wcześniejszym natomiast, obecny był Słoń. Co do pozostałych numerów, na nowym albumie Grubego Mielzky’ego, to usłyszymy także Miłego ATZ i Małpę! Przedsprzedaż wydawnictwa trwa jeszcze na stronie www.doweselasiezagoi.pl.

Gruby Mielzky - Do Wesela Się Zagoi - okładka albumu
Gruby Mielzky – Do Wesela Się Zagoi – okładka albumu

Otrzymaliśmy kolejny już singiel zapowiadający piątkową premierę nowego albumu Grubego Mielzky’ego, który ponownie w całosci wyprodukował duet The Returners.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →