Gruby Mielzky ujawnił gości zaproszonych na album „Do Wesela Się Zagoi”


05 marca 2021

Podziel się newsem:

Po dwóch rewelacyjnych singlach zwiastujących wydawnictwo Do Wesela Się Zagoi, właśnie poznaliśmy tracklistę nowej płyty Grubego Mielzky’ego! A prócz tego – wszystkich gości zaproszonych na ten album.

Rzut oka na ujawnioną dzisiaj tracklistę Do Wesela Się Zagoi i już jasnym jest, że będzie dobrze. Mielon gości dobrał sobie bowiem z wyczuciem. Wszyscy zaproszeni mogą tam wnieść sporo dobrego swoją obecnością. I z pewnością nic gospodarzowi nie popsują! Bez zbędnego przedłużania, przejdźmy zatem do konkretów.

Wśród gości między innymi Sarius, Małpa i UNDADASEA

Na starcie z pomocą, by wyjaśnić Co To Ten Rap?, przychodzi Miły ATZ. Kilka numerów później pada pytanie W Co Ty Grasz?, które Gruby Mielzky zadał w zaprezentowanym już singlu ze Słoniem. Co dalej? W odwiedziny wspólnie wpadają Sarius i CatchUp, a całość kończą Poprawiny, na które wpadają dobrzy znajomi z UNDADASEA. Prawda, że fajnie? My już nie możemy się doczekać, aż Do Wesela Się Zagoi trafi do sprzedaży.

Wytwórnia 2020 zaplanowała dzień premiery na 26-go marca. Nadchodzący album Grubego Mielzky’ego, za którego produkcją w całości stoi duet The Returners, można również zakupić w przedsprzedaży na stronie www.doweselasiezagoi.pl.

Gruby Mielzky – Do Wesela Się Zagoi – tracklista

01. Dawny Król
02. Co To Ten Rap?
03. Przyjaciele
04. W pobliżu
05. Zapamiętaj Te Słowa
06. W Co Ty Grasz feat. Słoń
07. Wszystko Się Jebie
08. Złoty Pałac
09. Cel
10. Przelew
11. Balans
12. Jak Wyśnię feat. Sarius, CatchUp
13. Do Wesela Się Zagoi
14. Z Krwi i Kości feat. Małpa
15. Poprawiny (Bauns Gruby) feat. UNDADASEA

Gruby Mielzky - Do Wesela Się Zagoi - okładka albumu
Gruby Mielzky – Do Wesela Się Zagoi – okładka albumu

Wszyscy czekają aż Do Wesela Się Zagoi

Gruby Mielzky ostatni, na ten moment, solowy album wydał w 2018 roku. I od czasu kiedy Komik z depresją wyszedł na światło dzienne, słuchacze z niecierpliwością czekają na jego następcę. Ten ukaże się już 26-go marca, co Mielon zakomunikował fanom niewiele ponad miesiąc temu. Ukazał się wtedy rewelacyjny singiel Cel. Była to pierwsza muzyczna zapowiedź albumu Do Wesela Się Zagoi, którego warstwę muzyczną Mielzky ponownie powierzył w całości duetowi The Returners.

Gruby Mielzky – Cel

Wśród gości na wyprodukowanej przez The Returners płycie znaleźli się m.in. Sarius, CatchUp, Małpa i UNDADASEA.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →