OIO leci po swoje i uderza zaskakująco mocnym singlem „WMTB”


18 marca 2021

Podziel się newsem:

OIO idzie za ciosem! Po tym jak supergrupa, którą stworzyli Otsochodzi, Young Igi i OKI weszła na scenę Moonwalkiem, otrzymaliśmy drugi singiel zwiastujący wspólny album całej trójki. Tym razem mocny i dosadny. Poznaliśmy także datę premiery albumu OIO!

Inaczej numeru WMTB określić nie można. Otsochodzi, Young Igi i OKI całkowicie wbrew oczekiwaniom rapowego środowiska i przy produkcyjnym wsparciu Atutowego, zaprezentowali bardzo mocny singiel. I dosadnie tłumaczą w nim, gdzie Mają Tą Branżę! I takiego ruchu w branży raczej się nie spodziewali! OIO swój pierwszy album wyda w labelu 2020, który premierowy singiel swoich nowych podopiecznych opisał tymi słowami:

Nowy track to niepokorny głos młodych niezależnych artystów, świadomych własnej wartości i obranej ścieżki twórczej.

z materiałów prasowych 2020.

OIO – WMTB

Preorder albumu OIO wystartował

Równocześnie z udostępnieniem singla WMTB, na stronie wytwórni 2020, wystartował preorder albumu OIO. Wydawnictwo dostępne jest w przebogatym pakiecie. Oprócz, oczywiście płyty stanowiącej efekt wielu godzin, które w studiu wspólnie spędzili Otsochodzi, Young Igi i OKI, w limitowanych boxach OIO znajdują się bandany, koszulki, breloki i kilka innych gadżetów. Osobno natomiast fani supergrupy zakupić mogą fingerboardy, a nawet ręcznie wykonany… dywan OIO! Samą premierę natomiast wydawnictwa OIO zaplanowano na 7 maja!

OIO
OIO
OIO - oficjalna okładka albumu
OIO – oficjalna okładka albumu

Pierwszym krokiem OIO był Moonwalk

Pierwszą, muzyczną już, oznaką współpracy, którą zawiązali Otsochodzi, Young Igi i OKI był singiel wypuszczony przed dwoma tygodniami, viralowy Moonwalk. Całkiem nieźle radzący sobie jeśli chodzi o wyświetlenia, co prognozuje dużą popularność, jaką cieszyć będzie się album OIO. Solowe kariery twórców tej supergrupy wszak potoczyły się w kierunku odbiorcy liczonego w milionach.

OIO – Moonwalk

Rozpoczęcie akcji promocyjnej wspólnego wydawnictwa Otso, Igiego i OKI’ego poprzedziła natomiast dość tajemnicza akcja marketingowa. Zamieszani zostali w nią m.in. Pezet, Steez, DziarmaCatchUpMielzky, Dwa Sławy, Żabson, Paluch, Gedz, Borixon, którzy w swoich mediach społecznościowych wrzucali zdjęcia bliżej nieokreślonej formy.

Poznaliśmy również datę premiery albumu supergrupy, którą założyli Otsochodzi, Young Igi i OKI. Preorder OIO również jest już dostępny.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →