OIO rzuciło „Worki w tłum” i ujawniło tracklistę albumu


23 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

OIO kolejny raz udowodnia, że określanie ich mianem supergrupy nie jest wcale na wyrost. Czwarty singiel będzie się niósł po kraju jak zły.

Kumulacja potencjału

4 marca 2021 roku zostanie na długo w pamięci nie tylko fanów Okiego, Young Igiego i Otsochodzi, ale także obserwatorów, śledzących przemiany na polskiej scenie rapowej. To tego dnia zadebiutowało OIO, stanowiące kolejny etap projektowego łączenia się znanych raperów, tym samym podnoszącego produkcję wykonawczą na następny level.

Pierwszy kawałek, czyli Moonwalk, dobija już do dwóch milionów wyświetleń, podobnie jak drugie w kolejności WMTB i trzecie Przypadkiem. Jak widać, kolejne publikacje, mimo sporego rozstrzału stylistycznego, idą ramię w ramię. Czy czwarty numer okaże się podobnym hitem? Wygląda na to, że tak.

OIO – Moonwalk

Na podbój TikToka?

Ze wszystkich propozycji, które do tej pory zaprezentował tercet, ta wydaje się zdecydowanie najlżejszą i mającą najbardziej wirusowy potencjał. Już sam teledysk sugeruje, że całość może nieźle ponieść się jako viral na YouTubie, bo ujęcia są bardzo dynamiczne i charakterystyczne, a mamy tu jeszcze dodatkowo całkiem prosto złożony tekst o marihuanie i parkietowy bit, czyli rzeczy brzmiące jak wręcz skrojone pod koncerty.

Nie da się również nie usłyszeć, że taka, a nie inna stylówa numeru daje szansę na stworzenie nośnego układu tanecznego pod TikToka. Patrząc na poziom kolejnych rzeczy – wypada życzyć, żeby ktoś zabrał się za ten temat, ponieważ dobry kawałek może jeszcze bardziej urosnąć.

OIO – Worki w tłum

Premiera po majówce

Album jednego z najciekawszych zestawień ostatnich lat w polskim rapie ukaże się 7 maja nakładem wydawnictwa 2020. Dziś poznaliśmy również tracklistę materiału. Znajdziecie ją poniżej.

Tracklista

01. Biggie prod. @atutowy
02. Moonwalk prod. @atutowy
03. Podzielony prod. @atutowy
04. Jak to ma być prod. @atutowy
05. Potłuczone szkła prod. nolyrics
06. Amerykańskie teledyski prod. Kubi Producent
07. Morze łez prod. @atutowy
08. Worki w tłum prod. @atutowy
09. MVP prod. CatchUp, Sem0r
10. Przypadkiem prod. Michał Anioł, Sem0r
11. 5 A.M. prod. @atutowy
12. Transparentny prod. @atutowy
13. Trendsetting prod. @atutowy
14. WMTB prod. @atutowy
15. Paleta barw prod. SHDOW

OIO - oficjalna okładka albumu
OIO – oficjalna okładka albumu

OIO kolejny raz udowodnia, że określanie ich mianem supergrupy nie jest wcale na wyrost. Czwarty singiel będzie się niósł po kraju jak zły. Kumulacja potencjału 4 marca 2021 roku zostanie na długo w pamięci nie tylko fanów Okiego, Young Igiego i Otsochodzi, ale także obserwatorów, śledzących przemiany na polskiej scenie rapowej. To tego dnia zadebiutowało […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →