yungssebv

OKI, Igi i Otsochodzi oglądają „Amerykańskie Teledyski”, podczas gdy premierę zalicza płyta OIO


07 maja 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Płyta supergrupy OIO zalicza właśnie premierę, a zamówione egzemplarze wydawnictwa trafiają do słuchaczy w całym kraju. OKI, Igi i Otschodzi już dzień wcześniej rozsiedli się wygodnie na kanapie i puścili Amerykańskie Teledyski.

Amerykańskie Teledyski na sam finisz

OKI, Young Igi i Otschodzi swoje Amerykańskie Teledyski zaprezentowali, jako piąty singiel zapowiadający wspólnie nagrany album. Promocję tego projektu przed miesiącem, rozpoczęła tajemnicza marketingowa akcja. Po czym nastąpiło dosłowne już wejście na scenę Moonwalkiem. Kolejnymi już singlami OKI, Igi i Otso nakręcali hype na wspólnie realizowany materiał. Samą premierę albumu OIO poprzedziły natomiast wspomniane Amerykańskie Teledyski.

Najnowszy singiel Otso, Young Igiego i OKI’ego to jednocześnie relacja z metaforycznego filmowego planu, na którym główni bohaterowie teledysku spełniają się marzenia o ekscytującej muzycznej przygodzie. Za kamerą stanął Mateusz Białęcki odpowiedzialny także za scenariusz do klipu. Ścieżkę dźwiękową z kolei zapewnił w tym przypadku Kubi Producent.

OIO – Amerykańskie Teledyski

OIO od dzisiaj słuchać można już w całości

Album OIO jeszcze przed premierą w wielu zapowiedziach określono już jako jedno ciekawszych wydawnictw tego roku. Ocenę taką powodowała rozpoznawalność stojących za projektem twórców. Otsochodzi, Young Igi i OKI to wszakże wśród młodego pokolenia, jedni z najpopularniejszych obecnie twórców. Przez odpowiedzialną za wydanie płyty OIO wytwórnię 2020, raperów takich jak Otso, Igi i OKI działający razem, określono jako:

wybuchową mieszankę stylów i charyzmy, gdzie wspólnym mianownikiem jest próba przełamania muzycznych barier i nowatorskiego spojrzenia na polski hip-hop

– z materiałów prasowych 2020.

Otsochodzi, Young Igi i OKI nagrali wspólnie piętnaście numerów, z czego za brzmienie większości z nich odpowiada, niesamowicie w ostatnim czasie rozchwytywany, @atutowy. Oprócz tego producenta, swoje beaty na album OIO podrzucili również wspomniany wcześniej Kubi, a także nolyrics, Michał Anioł, Sem0r, CatchUp oraz SHDOW. A czy Otso, Igi i OKI sprostali oczekiwaniom? I czy określenie ich supergrupą nie nastąpiło zbyt prędko? To słuchacze sprawdzać mogą od północy, kiedy premierę zaliczyło wydawnictwa OIO.


OIO (Otsochodzi, Young Igi, OKI) – odsłuch

Supergrupa OI, którą do życia powołali OKI, Igi i Otsochodzi wydała w dniu dzisiejszym swój pierwszy album.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →