CatchUp i Gedz kreślą hipnotyczne wizje w „Tik Toku”


09 marca 2021

Podziel się newsem:

Po przebojowych, może nawet lekko tanecznych Paru Dniach, przyszedł czas na oniryczny ego trippin’. Zabiera nas na niego nikt inny, jak CatchUp. Tym razem w towarzystwie Gedza.

CatchUp i Gedz nakreślili wspólnie hipnotyczną wizję, do której muzykę stworzył sam CatchUp. Sen miesza się w niej z jawą, a świat realny ze światem social mediów. Stąd też Tik Tok to idealny tytuł tej intymnej i kameralnej historii o próbach odnalezienia się we współczesnym świecie.

CatchUp zGedzem wypuszcza singiel Tik Tok
CatchUp feat. Gedz – Tik Tok – kadr z klipu

Wspólny utwór CatchUp’a i Gedza stał się inspiracją do stworzenia równie wyjątkowego klipu. Za reżyserią teledysku do numeru Tik Tok stoi Maciej Rudzin, a sam obraz ma zadatki, by stać się jedną ciekawszych premier ostatnich miesięcy.

CatchUp feat. Gedz – Tik Tok

Tik Tok zapowiada solo CatchUp’a

CatchUp znany jest ze swojej aktywności właśnie na serwisie Tik Tok. Na tej zdobywającej coraz większą popularność, kolejnej już, społecznościowej platformie, prowadzi on profil Tom Schklaneck. Singlem zatytułowanym Tik Tok, CatchUp zapowiada swój pierwszy album. Solowe wydawnictwo jest kolejnym krokiem na artystycznej drodze tego twórcy. Jej wcześniejszymi, najgłośniejszymi momentami, była obecność na Jarmarku Taco Hemingway’a oraz wykonanie Danse Macabre swojego autorstwa.

Wypuszczonym w ubiegłym miesiącu singlem Parę Dni oraz zaprezentowanym dzisiaj utworze Tik Tok CatchUp zapowiada swój pełnoprawny wydawniczy debiut. Album ukaże się nakładem wytwórni 2020, a premierę tego niezatytułowanego jeszcze materiału zaplanowano na lato tego roku!

CatchUp – Danse Macabre

Wideoklip obrazujący singiel „Tik Tok” to jeden z najbardziej dopracowanych teledysków ostatnich miesięcy.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →