“Skandal. Ewenement Molesty” od teraz na Netflixie


05 lutego 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Dokumentalna produkcja Skandal. Ewenement Molesty jest już dostępna w serwisach streamingowych, w tym również na Netflixie.

Skandal. Ewenement Molesty opowiadający historię legendarnego warszawskiego zespołu, na srebrne ekrany trafił we wrześniu 2020 roku. Następnie dokumentalna produkcja w reżyserii Bartosza Paducha wyświetlona została na antenie stacji TVP Dokument, a teraz dostępna jest również w ofercie serwisu Netflix.

Film ukazujący początki działalności jednej z najważniejszych formacji na polskiej scenie rapowej, a tym samym również początki, obfituje w archiwalne materiały video oraz zdjęcia z czasów, gdy rodziła się legenda zespołu Molesta Ewenement. Oprócz rozmów z samymi założycielami, czyli Włodim, Vieniem, Wilkiem oraz Pelsonem, w dokumencie zawarte zostały także wywiady z innymi ważnymi dla polskiego hip hopu postaciami, jak m.in. Sokół, Pono, Tede, Pezet czy też Bogna Świątkowska i Hirek Wrona.

Dla fanów polskiego rapu Skandal. Ewenement Molesty jest pozycją obowiązkową! Dla wszystkich innych dokument Bartosza Paducha, stanowić może interesujące ukazanie przemian, jakie zachodziły w Polsce w latach 90-tych z perspektywy młodych ludzi ze stołecznych osiedli.

Skandal-Ewenement-Molesty-foto

Skandal. Ewenement Molesty dostępny już teraz w serwisie Netflix

Film Skandal. Ewenement Molesty został ciepło przyjęty zarówno przez środowisko muzyczne, jak i filmowe. Obraz Bartosza Paducha wyróżniony został także nominacjami na festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity w kategoriach Nagroda Nos Chopina oraz Nagroda za Najlepszy Film Polski. Od teraz Skandal. Ewenement Molesty obejrzeć możemy również za pośrednictwem serwisu Netflix.

Zobacz zwiastun filmu Skandal. Ewenement Molesty

“Skandal. Ewenement Molesty” – dokument o legendarnym zespole w reżyserii Bartosza Paducha jest już dostępny w serwisach streamingowych.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →