Open’er jednak zagra w tym roku? Będzie festiwal online!


26 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Open'er idąc w ślady innych, największych festiwali muzycznych na świecie, zaprasza swoich fanów na retransmisję koncertów z poprzednich lat.

Tydzień z Open’erem – weź udział w retransmisjach koncertów!

Chciało by się napisać: „Open’er startuje już za chwilę!” i przedstawić Wam rozpiskę czasową na cztery dni z najlepszą muzyką na lotnisku w Kossakowie… Ale w tym roku niestety tego nie zrobimy.

W normalnych okolicznościach Open’er Festival 2020 wystartowałby już za kilka dni. W tym roku nie spotkamy się jednak w Gdyni na tym pięknym i największym święcie muzyki w Polsce, gdyż ze względu na pandemię koronawirusa, tegoroczna edycja festiwalu została odwołana.

Opener Festival 2021

Open’er Festival powered by Orange: TAKE ME THERE

Nic jednak straconego, bo Open’er Festival w pewnym sensie jednak się odbędzie! W niecodziennej formule, ale jednak, będziecie mieli okazję wziąć udział w koncertach największych gwiazd muzyki z całego świata.

W dniach, w których planowo miał się odbyć festiwal, czyli dokładnie od 1 do 4 lipca, na stronie www.opener.pl zostaną wyemitowane retransmisje koncertów z poprzednich edycji Open’era.

Z własnych domów będziecie mogli zobaczyć występy takich gwiazd, jak: Radiohead, Queens of The Stone Age, Foo Fighters, Royal Blood, The Kills, Kasabian, Die Antwoord, IDLES i wielu innych. Szczegółowa rozpiska poniżej. Nie przegapcie!

Open'er 2020 koncerty online

Open’er 2021 – znamy pierwszych artystów

Open’er Festival oczywiście powraca w tradycyjnej formie już za rok, w dniach 30 czerwca – 3 lipca. Niedawno poznaliśmy pierwszych artystów, którzy zaprezentują się w Gdyni. Sprawdźcie, kto wystąpi!

Open’er idąc w ślady innych, największych festiwali muzycznych na świecie, zaprasza swoich fanów na retransmisję koncertów z poprzednich lat. Tydzień z Open’erem – weź udział w retransmisjach koncertów! Chciało by się napisać: „Open’er startuje już za chwilę!” i przedstawić Wam rozpiskę czasową na cztery dni z najlepszą muzyką na lotnisku w Kossakowie… Ale w tym […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.