IDLES zapowiadają nowy album „Ultra Mono” singlem „Grounds”


18 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół IDLES właśnie podzielił się swoim nowym singlem Grounds, który jednocześnie zapowiada trzeci album grupy. Premiera już niedługo, sprawdźcie szczegóły!

IDLES to brytyjski zespół rockowy, założony w 2009 roku w Bristolu przez Joego Talbota, Marka Bowena, Lee Kiernana, Adama Devonshire’a oraz Jona Beavisa. Mimo ponad dziesięcioletnej działalności, fonograficznie grupa zadebiutowała dopiero w 2017 roku albumem Brutalism. Rok później ukazał się krążek Joy as an Act of Resistance, a jeszcze w tym roku pojawi się kolejny!

IDLES zapowiadają nowy album – Ultra Mono

Kilka tygodni temu IDLES podzielili się pierwszym, zupełnie nowym singlem od czasu albumu Joy as an Act of ResistanceMr. Motivator. Jest to taneczna odpowiedź Brytyjczyków na nostalgiczny okres izolacji, mająca zachęcić ich fanów do wspólnej zabawy.

IDLES – Ultra Mono, data premiery, okładka, tracklista

Teraz IDLES dzielą się kolejnym singlem i tym razem już wprost zapowiadają swój nowy, trzeci album. Krążek o tytule Ultra Mono ma się ukazać niedługo, bo 25 sierpnia 2020 roku. Będzie zawierał dwanaście nowych kawałków od brytyjskich gwiazd rocka. Tracklista płyty prezentuje się następująco:

 1. War
 2. Grounds
 3. Mr. Motivator
 4. Anxiety
 5. Kill Them With Kindness
 6. Model Village
 7. Ne Touche Pas Moi
 8. Carcinogenic
 9. Reigns
 10. The Lover
 11. A Hymn
 12. Danke
Idles Ultra Mono
IDLES – Ultra Mono, okładka

IDLES – Ultra Mono, zamów preorder i bilet na specjalny koncert premierowy!

Preorder albumu w różnych wydaniach – winylowych, CD, digitalowych, czy też na kasetach, z różnymi gadżetami, możecie zamawiać już teraz na stronie www.idlesband.com. Tam również znajdziecie bilety na trzy specjalne koncerty online, które będą towarzyszyły premierze albumu. Odbędą się one 29 oraz 30 sierpnia 2020 roku. Nie może Was na nich zabraknąć!

IDLES nowy album koncert

Tymczasem posłuchajcie najnowszej zapowiedzi albumu Ultra Mono w postaci singla Grounds!

IDLES – Grounds

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.