Alison Mosshart prezentuje nowy singiel i zdradza, co dalej z The Kills

Podziel się newsem:

Wokalistka zespołu The Kills prezentuje swój kolejny, solowy singiel – It Ain’t Water i opowiada o swoich najbliższych muzycznych planach.

Nowy rozdział w karierze liderki The Kills?

Trochę ponad miesiąc temu, Alison Mosshart, wokalistka zespołów The Kills oraz The Dead Weatcher, podzieliła się swoim pierwszym solowym singlem Rise. Nie zdradziła wtedy, czy to oznacza początek jej solowej kariery, ale dziś wiemy już więcej na ten temat!

Nowy singiel Alisson Mosshart – It Ain’t Water

Właśnie pojawiła się kolejna kompozycja amerykańskiej artystki, będąca B-sidem singla Rise. Towarzyszy jej klimatyczny, czarno-biały teledysk, nagrany przez szybę okna, na którym Mosshart tańczy w swoim pokoju. Wokalistka nagrała ten klip sama, podczas izolacji w domu.

Okazuje się, że singiel It Ain’t Water mocno oddaje to, czym jest dla liderki The Kills czas izolacji. Przyzwyczajona do życia w trasie Mosshart, zdradza w rozmowie z NME, że nie jest to dla niej łatwy czas i definiuje go słowami „dużo picia i mówienia do samej siebie”. W swoim nowym utworze śpiewa zresztą o tym, że zajmuje miejsce przy stole i staje się swoją własną nieznajomą, a dni zlewają jej się w jedno. Stara piosenka, którą wyciągnęła z szuflady okazała się być bardziej aktualna, niż kiedykolwiek.

Co dalej z The Kills?

Ostatni album The Kills to wydany w 2016 roku krążek Ash & Ice. W dalszej części wywiadu, Mosshart, zapytana o najbliższe plany swojego zespołu odpowiada:

Jesteśmy z Jamiem w trakcie pisania płyty. Byłoby idealnie, gdybym mogła wrócić do LA i moglibyśmy się w końcu znowu zobaczyć. Byliśmy właśnie w trakcie pisania demo. Mamy trzy lub cztery utwory, które uważamy, za naprawdę dobre oraz mnóstwo innych, nad którymi wciąż pracujemy. Brzmią trochę inaczej, ale wszyscy prawdopodobnie i tak pomyślą, że brzmią po prostu jak my.

Artystka dodała również, że izolacja sprzyja jej wewnętrznemu rozwojowi. Na początku łatwiej przychodziło jej robienie filmów, malowanie i czytanie. Dziś zdecydowanie bardziej czuje, że potrzebuje sięgnąć w końcu po swoją gitarę i pracuje nad kolejnymi kompozycjami na nowy album The Kills. Czekamy!

The Kills

Wokalistka zespołu The Kills prezentuje swój kolejny, solowy singiel – It Ain’t Water i opowiada o swoich najbliższych muzycznych planach. Nowy rozdział w karierze liderki The Kills? Trochę ponad miesiąc temu, Alison Mosshart, wokalistka zespołów The Kills oraz The Dead Weatcher, podzieliła się swoim pierwszym solowym singlem Rise. Nie zdradziła wtedy, czy to oznacza początek […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →