Zespół Radiohead zapowiada swoje puzzle

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zestaw puzzli Radiohead Fragmentary Time Waster zawierać będzie tysiąc elementów i będzie wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu. Preorder już ruszył.

Radiohead z własnym zestawem puzzli

Zespół Radiohead, w odpowiedzi na wzrost popularności puzzli, spowodowany izolacją, przygotował dla fanów swoją układankę. Zestaw o nazwie Radiohead Fragmentary Time Waster składać się będzie z 1000 elementów, a utworzona z nich grafika przedstawiać będzie okładkę płyty Com Lag (2plus2isfive).

Puzzle wykonane są z recyklingowalnej w 100% tektury, a obrazek wydrukowano na papierze FSC z odzyskanych materiałów i użyto farb na bazie wody. Elementy przechowywane są w bawełnianej torebce.

radiohead puzzle
Puzzle Radiohead Fragmentary Time Waster

Com Lag (2plus2isfive) to kompilacyjna EPka wydana w 2004 roku, początkowo w Japonii i Australii, a potem również w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i USA. Zawiera ona B-side’y singli z albumu Hail to the Thief z 2003 roku, a także remiksy i wykonania live.

Radiohead – Com Lag (2plus2isfive)

Tak grupa promuje swoje puzzle w mediach społecznościowych:

Znudzony? Nie masz nic do roboty? Nie leci nic ciekawego w telewizji? Niemożliwe! Co zrobisz? Zaczniesz układać puzzle, prawda? Powiedzcie więcej, powiedzcie więcej! To Puzzle Radiohead. Czy mają mnóstwo elementów? Tysiąc. Czy są bardzo trudne i ich ułożenie zajmie całe wieki? Tak mi się wydaje. Brzmi świetnie! Czy nie są bardzo drogie? To zależy od twoich finansów. Czy istnieje szansa, że nadal będziesz odczuwać znudzenie po ich ułożeniu? To możliwe. Brzmi świetnie!

Premiera zestawu zaplanowana jest na 24 sierpnia, ale już teraz możecie zamówić go w preorderze, pod tym linkiem.

Zestaw puzzli Radiohead Fragmentary Time Waster zawierać będzie tysiąc elementów i będzie wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu. Preorder już ruszył. Radiohead z własnym zestawem puzzli Zespół Radiohead, w odpowiedzi na wzrost popularności puzzli, spowodowany izolacją, przygotował dla fanów swoją układankę. Zestaw o nazwie Radiohead Fragmentary Time Waster składać się będzie z 1000 elementów, a […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.