Dave Grohl z Foo Fighters opisuje na Instagramie swoje najbardziej absurdalne wspomnienia

Podziel się newsem:

Lider Foo Fighters nie może zagrać zaplanowanych koncertów. W zamian opowiada na Instagramie najbardziej absurdalne historie ze swojego życia.


Artystom przychodzą do głowy coraz ciekawsze pomysły na to, jak przetrwać kwarantannę i czym zastąpić swoją działalność sceniczną, której obecnie nie mogą wykonywać. Niektórzy tworzą nowe utwory, inni nagrywają wyjątkowe teledyski z fanami, Miley Cyrus prowadzi talk show na Instagramie, a Dave Grohl zaczął opisywać najbardziej absurdalne momenty ze swojego życia.

Dave’s True Stories – instagramowy pamiętnik lidera Foo Fighters

Na Instagramie postał specjalny, nowy profil poświęcony właśnie tym działaniom. Lider grupy Foo Fighters będzie na nim publikował najdziwniejsze historie ze swojego życia.

Aktualnie szukam pracy, więc pomyślałem, że dla zabicia czasu będę opisywał krótkie historie, które wydarzyły się naprawdę i które rozbawią ludzi (jestem też tym typem człowieka, który nie może siedzieć nic nie robiąc). Zamierzam zatem podzielić się z Wami kilkoma najbardziej absurdalnymi momentami mojego życia.

To możemy przeczytać w pierwszym poście Grohla na jego Instagramie. Kolejny, to historia opowiadająca o Święcie Niepodległości w Stanach Zjednoczonych, fajerwerkowym uzależnieniu, budowie pierwszego studia w piwnicy i nieudanej próbie zaimponowania sąsiadom. Co łączy te wszystkie rzeczy? Sprawdźcie na nowym profilu Grohla na Instagramie!

Foo Fighters – 25 lat na scenie

Foo Fighters obchodzą w tym roku swoje 25 lecie. Z tej okazji mieli wyruszyć w specjalną, jubileuszową trasę. Niestety również im koronawirus pokrzyżował plany. Muzycy zapewniają jednak, że ich nowy album jest gotowy i jest świetny, a światła leżą zapakowane w ciężarówce i czekają, aby ponownie wyruszyć w trasę i oświetlić sceny, na których zagra zespół. Tymczasem, czytajcie wspomnienia z życia zespołu i jego wokalisty na Instagramie Dave’a!

Foo Fighters 25 years
Foo Fighters 25 lat temu

Lider Foo Fighters nie może zagrać zaplanowanych koncertów. W zamian opowiada na Instagramie najbardziej absurdalne historie ze swojego życia. Artystom przychodzą do głowy coraz ciekawsze pomysły na to, jak przetrwać kwarantannę i czym zastąpić swoją działalność sceniczną, której obecnie nie mogą wykonywać. Niektórzy tworzą nowe utwory, inni nagrywają wyjątkowe teledyski z fanami, Miley Cyrus prowadzi […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: