Foo Fighters wydali album z niepublikowanymi dotąd utworami


09 lipca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

4 lipca minęły 24 lata od debiutu grupy Foo Fighters. Z tej okazji zespół podzielił się z fanami nowym albumem z niepublikowanymi dotąd utworami.

Foo Fighters

Foo Fighters to światowa klasyka rockowego grania. Istnieją już od ponad ćwierć wieku, są w znakomitej formie i wciąż nie przestają zaskakiwać swoich fanów.

Nowy album Foo Fighters - 00950025

Foo Fighters – debiut

w 1995 roku światło dzienne ujrzał ich debiutancki album, o niezbyt zaskakującym tytule – Foo Fighters. Kompozycje z tego krążka zostały stworzone przez lidera i wokalistę grupy Dave’a Grohla jeszcze przed założeniem zespołu.

Foo Fighters – nowy album

Z okazji 24. rocznicy tego wybitnego debiutu, zespół postanowił przygotować niespodziankę dla swoich fanów. W dniu premiery albumu Foo Fighters, grupa opublikowała specjalną EPkę o tytule 00950025. Na wydawnictwie znalazły się trzy niepublikowane wcześniej utwory w wersji live z festiwalu Reading w 1995 roku.

Nowy album Foo Fighters - 00950025

Foo Fighters00950025 EP – tracklista nowego albumu

  1. For All the Cows
  2. Wattershed
  3. Next Year

Wyślij Foo Fighters swoje wspomnienia

Zespół uruchomił także specjalną stronę, za pomocą której zachęca fanów, do dzielenia się wspomnieniami związanymi z działalnością grupy. Dzięki specjalnemu formularzowi można pokazać zespołowi swoje zdjęcia z koncertów Foo Fighters, dzielić się wspomnieniami związanymi z ich utworami, bądź po prostu wysłać im wiadomość. Napisz do Foo Fighters tutaj!

Foo Fighters – nowe teledyski

Amerykański zespół najwyraźniej zaczął mocno przekopywać swoje archiwa. Jakiś czas temu na ich kanale na YouTubie pojawiło się kilka niepublikowanych dotąd teledysków do utworów sprzed paru lat. Klipy były podobno gotowe już w okresie premier kawałków, jednak z jakichś, nieznanych powodów nie ujrzały dotąd światła dziennego.

Teraz możecie zobaczyć obrazki do takich piosenek jak A Matter Of Time, Arlandria, I Should Have Known i Bridge Burning, pochodzących z wydanego w 2011 roku albumu Wasting Light oraz do singla The One z 2002 roku, który znalazł się w soundtracku do filmu Kwaśne Pomarańcze.

Foo Fighters – Arlandria, zobacz teledysk

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także