Rosalía prezentuje poruszający, nowy utwór – „Dolerme”

Podziel się newsem:

Rosalía niespodziewanie wypuściła nowy, poruszający utwór, który powstał w czasie kwarantanny. Posłuchajcie tej wyjątkowej ballady.

Gwiazda latino popu, Rosalía, prezentuje nowy singiel – Dolerme

Rosalía to aktualnie najbardziej wpływowa artystka tworząca muzykę latino pop. 2019 był zdecydowanie jej rokiem. Zyskała ogromną popularność za sprawą swojego ostatniego albumu El Mal Querer, wystąpiła na największych festiwalach na całym świecie, w tym również na naszym Open’erze. Uhonorowaniem jej sukcesu było zdobycie tegorocznej statuetki Grammy za Najlepszy Album Latino.

Rosalia Grammy

Rosalía nie ukrywa, że obecna sytuacja, spowodowana światową pandemią koronawirusa, mocno na nią oddziałuje. Na swoich profilach w social mediach już nie raz prosiła swoich fanów o zachowanie ostrożności i dbanie o swoje zdrowie. Publikowała również zdjęcia przedstawiające jej pracę w domowym studiu. Właśnie otrzymaliśmy jej efekty!

Rosalia Dolerme

Rosalia i jej ważne przesłanie związane z sytuacją epidemiologiczną

Dolerme to nowy utwór Rosali, który stworzyła właśnie podczas kwarantanny. Piękna, wzruszająca ballada to już nie taneczny i pełen latynoskiej energii utwór z których znamy artystkę, ale pełna melancholii, minimalistyczna kompozycja, opowiadająca o rozczarowaniu, związanym z zakończeniem związku.

Wielu z nas jest poddanych kwarantannie, ja również. Trochę straciłam poczucie czasu, ponieważ zdecydowałam, że nie będę o tym wszystkim zbytnio myślała. Zamiast tego zamierzam poświęcić swoją energię i serce na robienie czegoś dla innych, na swój własny sposób. Wiem, że to, co robię jako artystka, może dla niektórych wydawać się zbędne, ale dla mnie tworzenie muzyki to sposób na utrzymanie zdrowia psychicznego. Mam nadzieję, że ta piosenka sprawi, że poczujecie się trochę lepiej, tak jak ja, kiedy ją stworzyłam. Dbajcie o siebie i o wszystkich wokół Was.

Posłuchajcie zatem nowego utworu Rosalíi Dolerme!

Rosalía niespodziewanie wypuściła nowy, poruszający utwór, który powstał w czasie kwarantanny. Posłuchajcie tej wyjątkowej ballady. Gwiazda latino popu, Rosalía, prezentuje nowy singiel – Dolerme Rosalía to aktualnie najbardziej wpływowa artystka tworząca muzykę latino pop. 2019 był zdecydowanie jej rokiem. Zyskała ogromną popularność za sprawą swojego ostatniego albumu El Mal Querer, wystąpiła na największych festiwalach na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: