fot. materiały promocyjne

Rosalía ominęła na trasie Peru. Fan w przebraniu odtworzył jej koncert dla tysięcy osób!


08 marca 2023

Podziel się newsem:

Na zeszłorocznej trasie Rosalíi nie znalazło się Peru, ale fani i tak znaleźli sposób na to, by celebrować jej muzykę na żywo. Youtuber iOA zorganizował widowisko, podczas którego wcielił się w rolę artystki. Odtworzył jej choreografię, kostiumy i ruszał ustami synchronicznie do jej utworów.

Rosalía nie zagrała Peru. Fan odtworzył jej koncert

Hiszpańska gwiazda popu Rosalía w zeszłym roku odbyła głośną trasę koncertową promującą swój trzeci album studyjny, Motomami. Fani z całego świata marzyli o tym, by gwiazda zawitała do ich krajów – niestety na mapie Motomami World Tour znalazło się ich jedynie 15. Najbardziej rozpaczali z tego powodu jej fani z krajów latynoskich, gdzie wokalistka robi największą furorę. Gdy peruwiańscy fani dowiedzieli się, że Rosalía nie pojawi się w ich części Ameryki Południowej, lokalny youtuber postanowił zareagować.

Ioanis Patsias znany na YouTube jako iOA odtworzył występ Rosalíi na żywo z udziałem ośmiu tancerzy. Hołd dla gwiazdy popu zorganizował jako widowisko w amfiteatrze w Limie, na którym pojawiło się ponad 3,5 tys. osób.

Nie śpiewał, ale tańczył i zachwycał kostiumami

Artysta nie śpiewał partii wokalnych – używał techniki lip sync, idealnie wpisującej się w trendy tiktokowe. Zapewnił za to widzom dobrze oddane choreografie, kostiumy, scenografie charakterystyczne dla gwiazdy. Podczas występu można było słuchać słynnych utworów Hiszpanki, takich jak Con Altura, Motomami czy La Combi Versace.

„Chcę, aby jej fani zdali sobie sprawę, że kocham ją tak samo, jak oni” – powiedział w „The Guardian” Patsias, który ma ponad milion obserwujących na TikToku. „Chciałbym ją poznać. Z przyjemnością opowiem jej, przez co przeszedłem, aby nauczyć się tańczyć na wysokich obcasach”.

Pod filmami Peruwiańczyka na TikToku pojawił się komentarz z oficjalnego konta Rosalíi: „Wymiar równoległy odblokowany”. Artyści byli zachwyceni reakcją, a ich występ staje się imponującym pokazem tego, ile potrafią zrobić fani, spragnieni występu ukochanej gwiazdy!

Na zeszłorocznej trasie Rosalíi nie znalazło się Peru, ale fani i tak znaleźli sposób na to, by celebrować jej muzykę na żywo. Youtuber iOA zorganizował widowisko, podczas którego wcielił się w rolę artystki. Odtworzył jej choreografię, kostiumy i ruszał ustami synchronicznie do jej utworów. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →