fot. Greg Swales

Rosalía biega z siekierą i piłą łańcuchową w utworze “DELIRIO DE GRANDEZA”


12 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Rosalía budzi w sobie dzikość i skrywane emocje. Posłuchajcie odważnego i nietuzinkowego singla DELIRIO DE GRANDEZA.

Rosalía w nietypowej scenerii

Rosalía w najnowszym teledysku postanowiła nieco odejść od prezentowanych nam wcześniej bardzo ekstrawaganckich klimatów jej wydawnictw. DELIRIO DE GRANDEZA serwuje nam obraz wokalistki biegającej po lesie w towarzystwie siekiery i piły łańcuchowej.

Wyreżyserowany przez Mitcha Ryana teledysk przedstawia nam hiszpańską piosenkarkę eksplorującą naturę, która rozpala ogień przy namiocie, a także rąbiącą własne drewno. Ten obraz jest swoistym kontrastem do tanecznych klipów wokalistki, którymi wręcz ociekało jej poprzednie wydawnictwo – Motomami, bowiem w teledyskach do utworów Candy, czy też Chicken Teriyaki piosenkarka otoczona była grupami ludzi.

Przeczytaj także: Rosalía to królowa nie tylko latino – jest teledysk do utworu „HENTAI”

Rosalía biega z siekierą i piłą łańcuchową w utworze "DELIRIO DE GRANDEZA"
Rosalía – “MOTOMAMI” – okładka albumu

ROSALÍA – DELIRIO DE GRANDEZA, posłuchaj!

Pomyślałam, że to świetny pomysł, żeby napisać o tym piosenkę, o sławie, ponieważ chcę, żeby wszystko, co mnie otacza, miało wpływ na moją muzykę, na moje brzmienie. A potem niech się dzieje, co chce Bóg. Nie zaczęłam swojej kariery od robienia hitów. Jeśli jakieś mam, to dzięki ludziom, którzy okazali mi wsparcie. Myślę, że postaram się kontynuować pracę w ten sposób, pracując nad projektami, tworząc muzykę, w którą wierzę. Jeśli zdarzy mi się mieć jakąś wielką piosenkę, super!

– mówi o swojej twórczości wokalistka

Jak więc widzimy, wokalistka nie boi się tak naprawdę niczego. Jej twórczość to pełne wykorzystanie motywów policyjnego pościgu, motocyklowych gangów, siły i niezależności kobiet, natury, autentyczności, a także umiejętności w celebrowaniu swojego własnego ja. Otwartość, z jaką Rosalía potrafi lawirować pomiędzy przeróżnymi tematami, jest godna podziwu. Jej twórczość to prawdziwa petarda!

Rosalía budzi w sobie dzikość i skrywane emocje. Posłuchajcie odważnego i nietuzinkowego singla DELIRIO DE GRANDEZA. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Rosalía w nietypowej scenerii Rosalía w najnowszym teledysku postanowiła […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →