Będzie wspólny utwór Rosalii i Billie Eilish


17 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Rosalia zdradza, że jej wspólny utwór z Billie Eilish jest coraz bliżej. Jak będzie wyglądała współpraca tych dwóch wokalistek? Sprawdźcie szczegóły!

Rosalia nagrywa nowy album w domu

Rosalia podczas izolacji nie próżnuje. Artystka wydała kilka tygodni temu singiel Dolerme, który powstał zaledwie po dwóch tygodniach kwarantanny. Okazuje się, że hiszpańska wokalista w swoim domu pracuje również nad swoim kolejnym albumem!

Rosalia – Dolerme

W jednym ze swoich pokoi stworzyłam małe, domowe studio. Mam podstawowy sprzęt, taki jak klawiatura midi, komputer, mikrofon i staram się wykonać całą produkcję wokalną na następną płytę. Pracuję tutaj nad tym albumem i próbuję go skończyć.

Rosalia Billie Eilish

Rosalia pracuje nad piosenką z Billie Eilish

Kilka dni temu Rosalia udzieliła wywiadu dla Apple Music, w którym opowiedziała szczegółowiej o muzycznych nowościach, które szykuje na najbliższą przyszłość. Jedną z nich ma być wspólny utwór z Billie Eilish, który prawdopodobnie ukaże się już niedługo!

W ciągu ostatnich dwóch tygodni starałam się ukończyć współpracę z Billie Eilish. Wczoraj uzgodniłyśmy ostatnie rzeczy i myślę, że jesteśmy już dość blisko. Czuję, że produkcja, czyli warstwa muzyczna jest już prawie gotowa. Potrzebuję jeszcze tylko, aby Billie przysłała mi swoje wokale.

Rosalia Billie Eilish

Rosalia nagrała również kolejny numer z Travisem Scottem

To nie koniec niespodzianek. Rosalia zdradziła, że ma również gotowy wspólny utwór z Travisem Scottem. To klubowy i jak sama artystka twierdzi – dość agresywny kawałek, który początkowo planowała wydać w miejsce Dolerme. Ostatecznie uznała jednak, że udostępnienie tego numeru w tak specyficznych okolicznościach, w jakich się dziś znaleźliśmy, będzie nieodpowiednie, więc przesunęła tę premierę na dalszą przyszłość.

Tymczasem przypomnijcie sobie zatem utwór HIGHEST IN THE ROOM z Rosalią, który trafił na ostatni album Travisa ScottaJACKBOYS.

Zdaje się, że gwiazda latino popu szykuje prawdziwe przeboje. Nie możemy się doczekać kolejnych muzycznych niespodzianek od Rosalii!

Rosalia zdradza, że jej wspólny utwór z Billie Eilish jest coraz bliżej. Jak będzie wyglądała współpraca tych dwóch wokalistek? Sprawdźcie szczegóły! Rosalia nagrywa nowy album w domu Rosalia podczas izolacji nie próżnuje. Artystka wydała kilka tygodni temu singiel Dolerme, który powstał zaledwie po dwóch tygodniach kwarantanny. Okazuje się, że hiszpańska wokalista w swoim domu pracuje […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →