Billie Eilish i Rosalia prezentują wspólny utwór “Lo Vas A Olvidar”


21 stycznia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Doczekaliśmy się! Wspólny utwór Billie Eilish i Rosalii – Lo Vas A Olvidar właśnie ujrzał światło dzienne. Nie przegapcie tej premiery!

Współpraca Billie Eilish i Rosalii

Długo wyczekiwaliśmy tej kolaboracji. O współpracy Billie Eilish i Rosalii pisaliśmy bowiem już w kwietniu zeszłego roku. Wtedy to, w wywiadzie dla Apple Music, hiszpańska wokalistka zdradziła, że jednym z jej planów na najbliższą przyszłość jest dokończenie wspólnego kawałka z Billie Eilish. Prace nad nim trwały już wtedy.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni starałam się ukończyć współpracę z Billie Eilish. Wczoraj uzgodniłyśmy ostatnie rzeczy i myślę, że jesteśmy już dość blisko. Czuję, że produkcja, czyli warstwa muzyczna, jest już prawie gotowa. Potrzebuję jeszcze tylko, aby Billie przysłała mi swoje wokale.

Rosalia Billie Eilish
Billie Eilish i Rosalia

Billie Eilish i Rosalia z utworem dla serialu Euforia

Artystki postanowiły jednak wstrzymać się nieco z premierą efektów pracy nad tym utworem, co w ostateczności zaowocowało współpracą z serialem HBOEuforia. Już wiemy, że piosenka, zatytułowana Lo Vas A Olvidar, która w tłumaczeniu oznacza Zapomnisz o tym, zasili soundtrack tej produkcji. Utwór promuje drugi odcinek specjalny serialu, którego premiera będzie miała miejsce już 25 stycznia.

Wyjątkowy, wspólny utwór Billie Eilish i Rosalii wraz z teledyskiem właśnie ujrzał światło dzienne. Posłuchajcie!

Billie Eilish, Rosalia – Lo Vas A Olvidar, zobacz teledysk:

Doczekaliśmy się! Wspólny utwór Billie Eilish i Rosalii – Lo Vas A Olvidar właśnie ujrzał światło dzienne. Nie przegapcie tej premiery! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Współpraca Billie Eilish […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →