fot. materiały promocyjne

Rosalía wydała nowy singiel. Posłuchajcie „LLYLM


27 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Po wielkim sukcesie albumu MOTOMAMI Rosalía powraca z nowym singlem. LLYLM to hiszpańsko-angielski utwór o miłości.

Nowy singiel Rosalíi

Rosalía wkracza w nowy rok ze świeżą energią i prezentuje singiel LLYLM, co jest skrótem od słów Lie Like You Love Me. Utworowi towarzyszy na razie oszczędny klip z tekstem piosenki i zdjęciami artystki. Gwiazda latino po raz kolejny prezentuje swoim słuchaczom energiczną opowieść, w której porusza temat trudnej do zdefiniowania relacji.

„Nie potrzebuję szczerości. Kochanie, kłam tak, jakbyś mnie kochał” – śpiewa w refrenie. Po sukcesie ostatnich mocnych miłosnych hitów w wykonaniu Shakiry oraz Miley Cyrus, nowy singiel hiszpańskiej artystki może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Artystka nie zwalnia tempa po sukcesie MOTOMAMI

Trzeci album studyjny Rosalíi MOTOMAMI był wielkim komercyjnym sukcesem. Płyta zdobyła liczne pozytywne recenzje, a artystka zgarnęła za nią Latin Grammy w czterech kategoriach, w tym Album Roku. Single takie jak LA FAMA z The Weeknd, BIZCOCHITO oraz CHICKEN TERIYAKI przez długie miesiące podbijały streaming i były uwielbiane przez użytkowników mediów społecznościowych.

Niedawno Rosalía wydała rozszerzenie trzeciego krążka, na którym znalazł się między innymi utwór DESPECHÁ w remiksie z Cardi B. MOTOMAMI znalazł się w nominacjach do nagród Grammy w 2023 roku – gala odbędzie się już 6 lutego nad ranem czasu polskiego. Rosalíi zdecydowanie należy się statuetka za latynoski album roku.

Poza muzycznym rozgłosem Rosalía wyznaczyła również trend na TikToku. Użytkownicy zakochali się w wyrazistej osobowości scenicznej i naśladowali jej styl bycia w nagraniach do utworu BIZCOCHITO. Artystka dobrze wie, jak wpisać się w trendy i sama nagrywa od czasu do czasu prześmiewcze klipy ze swoim udziałem. Jeden z nich zdobył w zeszłym roku 160 milionów wyświetleń.

@rosalia

♬ BIZCOCHITO – ROSALÍA

Latynoska wokalistka znana jest z tworzenia niesamowitych widowisk – stawia na mocne kreacje, ciekawe układy taneczne, które pokazuje również w swoich teledyskach.

Po wielkim sukcesie albumu MOTOMAMI Rosalía powraca z nowym singlem. LLYLM to hiszpańsko-angielski utwór o miłości. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Nowy singiel Rosalíi Rosalía wkracza w […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →