OneRepublic stworzyli utwór podczas kwarantanny i zapraszają fanów do wspólnego nagrania teledysku

Podziel się newsem:

OneRepublic dzielą się kolejnym, wyjątkowym utworem. Better Days powstało podczas kwarantanny zespołu, a Wy możecie nagrać do niego teledysk!

Better Days – pamiątka z kwarantanny OneRepublic

OneRepublic to nie pierwszy zespół, który stworzył utwór podczas domowej kwarantanny, spowodowanej epidemią koronawirusa. Przed nimi byli chociażby Rosalia, czy Fisz Emade Tworzywo. Historia utworu Better Days jest jednak wyjątkowa.

Członkowie zespołu przygotowują się do wydania swojego piątego albumu, którego premiera będzie miała miejsce 8 maja. Muzycy pracowali nad płytą w Londynie, a po powrocie do domu w Los Angeles dowiedzieli się, że nieświadomie zostali narażeni na kontakt z kimś, kto kilka dni później zachorował na COVID-19.

W związku z tym, grupa nałożyła na siebie kwarantannę i zamknęła się w studio wokalisty Ryana Teddera. Wszystko to zbiegło się z terminem, w którym mieli skończyć swój nadchodzący album, a zostały im jeszcze dwa utwory do dokończenia. W tym właśnie Better Days.

Warstwa muzyczna do tego utworu była już gotowa, ale brakowało mu tekstu. Ryan Tedder zainspirowany obecnymi wydarzeniami postanowił dodać swoim fanom trochę otuchy i napisał pełen nadziei tekst o nadejściu tytułowych „Lepszych Dni”. Dodatkowo, część zysków ze streamingów utworu Better Days zostanie przekazana na wsparcie artystów, których praca została uniemożliwiona przez epidemię.

Posłuchaj nowego utworu OneRepublic – Better Days

Nagraj teledysk z OneRepublic!

W związku z tym, że utwór Better Days jest tak wyjątkowy, zespół postanowił stworzyć do niego równie wyjątkowy teledysk i podobnie jak chociażby grupa Happysad, OneRepublic zapraszają do udziału w klipie swoich fanów. Co zrobić, aby wziąć w nim udział?

OneRepublic Better Days

Nagraj siebie lub osoby z którymi przebywasz podczas kwarantanny. Pokażcie jak spędzacie czas w domu, jak dbacie o swoje zdrowie, gotujecie, w jaki sposób pozostajecie w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, jak bawicie się ze swoimi pupilami, itd.

Lider OneRepublic prosi również, abyście w miarę możliwości, w bezpieczny sposób pokazali okolice, w której mieszkacie – widok pustych ulic, nagranie z balkonu, bądź tarasu, itp., aby pokazać jak obecna sytuacja wygląda w różnych częściach świata.

Wasze nagrania przesyłajcie zespołowi przez specjalną aplikację Cinebody app (hasło: HOPE) Więcej o wymaganiach technicznych dowiecie się z poniższego filmu:

OneRepublic w Polsce

Pamiętajcie, że OneRepublic przyjadą ze swoim nowym albumem do Polski i 12 listopada 2020 roku zagrają kolejny koncert w naszym kraju w hali COS Torwar w Warszawie. Nie może Was tam zabraknąć!

OneRepublic w Polsce

OneRepublic dzielą się kolejnym, wyjątkowym utworem. Better Days powstało podczas kwarantanny zespołu, a Wy możecie nagrać do niego teledysk! Better Days – pamiątka z kwarantanny OneRepublic OneRepublic to nie pierwszy zespół, który stworzył utwór podczas domowej kwarantanny, spowodowanej epidemią koronawirusa. Przed nimi byli chociażby Rosalia, czy Fisz Emade Tworzywo. Historia utworu Better Days jest jednak […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: