Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy utwór w czasie kwarantanny

Obserwuj nas na instagramie:

Fisz Emade Tworzywo zostają w domu, ale nie próżnują. Właśnie zaprezentowali zupełnie nowy utwór, który nagrali telefonami, każdy ze swojego domu. Posłuchajcie, jak brzmi Piękny dzień.

Fisz Emade Tworzywo zaprezentowali nowy utwór nagrany z domów

Bracia Waglewscy i ich zespół, w związku z sytuacją epidemiczną, zmuszeni byli do przełożenia zaplanowanych na najbliższe tygodnie koncertów z wiosennej trasy. Wszyscy muzycy, zgodnie z zaleceniami, nie wychodzą z domów, ale to nie przeszkodziło im w stworzeniu zupełnie nowego utworu.

Na przekór temu, co się dzieje, mamy dla Was nowy utwór. Nagraliśmy go na telefony w naszych domach, w których siedzimy od pewnego czasu. Pamiętajcie, aby zostać w swoich!
Mamy nadzieję, że jak najszybciej będziemy mogli spotkać się na przełożonych koncertach, dlatego jeśli macie kupione bilety, nie oddawajcie ich – przeczekajmy całą tę sytuację.

Zespół, utworem Piękny dzień, nawiązuje do obecnej sytuacji i zachęca, abyśmy wszyscy zostali w domu tak długo, jak będzie trzeba. Muzycy apelują także, by nie zwracać biletów na przełożone koncerty, gdyż będą one obowiązywać także w nowym terminie.

Fisz Emade Tworzywo – Piękny dzień

Nowego utworu z pewnością będzie można posłuchać podczas koncertów, które, mamy nadzieję, że odbędą się już niebawem.


Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że bracia Waglewscy zaangażowali się w nową kampanię Fundacji Rak’n’Roll. Artyści na jej potrzeby przearanżowali zwrotkę z utworu 30 cm ponad chodnikami. Więcej o akcji przeczytacie tutaj.

Fisz Emade Tworzywo zostają w domu, ale nie próżnują. Właśnie zaprezentowali zupełnie nowy utwór, który nagrali telefonami, każdy ze swojego domu. Posłuchajcie, jak brzmi Piękny dzień. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →