Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy utwór w czasie kwarantanny

Podziel się newsem:

Fisz Emade Tworzywo zostają w domu, ale nie próżnują. Właśnie zaprezentowali zupełnie nowy utwór, który nagrali telefonami, każdy ze swojego domu. Posłuchajcie, jak brzmi Piękny dzień.

Fisz Emade Tworzywo zaprezentowali nowy utwór nagrany z domów

Bracia Waglewscy i ich zespół, w związku z sytuacją epidemiczną, zmuszeni byli do przełożenia zaplanowanych na najbliższe tygodnie koncertów z wiosennej trasy. Wszyscy muzycy, zgodnie z zaleceniami, nie wychodzą z domów, ale to nie przeszkodziło im w stworzeniu zupełnie nowego utworu.

Na przekór temu, co się dzieje, mamy dla Was nowy utwór. Nagraliśmy go na telefony w naszych domach, w których siedzimy od pewnego czasu. Pamiętajcie, aby zostać w swoich!
Mamy nadzieję, że jak najszybciej będziemy mogli spotkać się na przełożonych koncertach, dlatego jeśli macie kupione bilety, nie oddawajcie ich – przeczekajmy całą tę sytuację.

Zespół, utworem Piękny dzień, nawiązuje do obecnej sytuacji i zachęca, abyśmy wszyscy zostali w domu tak długo, jak będzie trzeba. Muzycy apelują także, by nie zwracać biletów na przełożone koncerty, gdyż będą one obowiązywać także w nowym terminie.

Fisz Emade Tworzywo – Piękny dzień

Nowego utworu z pewnością będzie można posłuchać podczas koncertów, które, mamy nadzieję, że odbędą się już niebawem.


Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że bracia Waglewscy zaangażowali się w nową kampanię Fundacji Rak’n’Roll. Artyści na jej potrzeby przearanżowali zwrotkę z utworu 30 cm ponad chodnikami. Więcej o akcji przeczytacie tutaj.

Fisz Emade Tworzywo zostają w domu, ale nie próżnują. Właśnie zaprezentowali zupełnie nowy utwór, który nagrali telefonami, każdy ze swojego domu. Posłuchajcie, jak brzmi Piękny dzień. Fisz Emade Tworzywo zaprezentowali nowy utwór nagrany z domów Bracia Waglewscy i ich zespół, w związku z sytuacją epidemiczną, zmuszeni byli do przełożenia zaplanowanych na najbliższe tygodnie koncertów z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →