OneRepublic wracają do Polski z nowym albumem

Podziel się newsem:

Po sześciu latach amerykańska grupa pop-rockowa – OneRepublic ponownie zagra w Polsce! Sprawdźcie szczegóły koncertu.

Mainstreamowy sukces na własnych warunkach

OneRepublic to twórcy takich hitów jak Counting Stars, Apologize, Secrets i wielu innych. Sławę zyskali na początku lat dwutysięcznych i od tego czasu konsekwentnie tworzą przeboje, które zachwycają, poruszają, a jednocześnie podbijają listy przebojów. Idą z duchem czasu, ale zawsze po swojemu. Właśnie za to pokochały ich miliony fanów na całym świecie.

Amerykański zespół na czele z charyzmatycznym Ryanem Tedderem ostatni koncert w Polsce zagrali w 2014 roku, tuż po wydaniu albumu Native. Od tego czasu wydali kolejny, wypełniony przebojami krążek – Oh My My, a polscy fani zdążyli się już zatęsknić za zespołem.

Doczekaliśmy się! OneRepublic wracają do Polski!

Na szczęście zespół nie zapomniał o kraju nad Wisłą i odwiedzi go ponownie już w tym roku. OneRepublic zagrają 12 listopada w Warszawie, w hali COS Torwar, w ramach swojej jesiennej trasy po Europie. Amerykańska grupa słynie z niesamowicie energetycznych show, więc nie może Was tam zabraknąć! Sprzedaż biletów na wydarzenie rusza 6 marca o godzinie 10:00.

OneRepublic w Polsce

To nie koniec niespodzianek. OneRepublic zapowiadają nowy album

Po serii kilku niedawno wydanych singli zespół ogłosił również przedsprzedaż swojego nowego albumu. Data jego premiery, ani żadne szczegóły wydawnictwa nie są jeszcze znane. Z pewnością jednak możemy się spodziewać wielu nowości na koncercie OneRepublic w Polsce! 

Po sześciu latach amerykańska grupa pop-rockowa – OneRepublic ponownie zagra w Polsce! Sprawdźcie szczegóły koncertu. Mainstreamowy sukces na własnych warunkach OneRepublic to twórcy takich hitów jak Counting Stars, Apologize, Secrets i wielu innych. Sławę zyskali na początku lat dwutysięcznych i od tego czasu konsekwentnie tworzą przeboje, które zachwycają, poruszają, a jednocześnie podbijają listy przebojów. Idą […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →