Nowy singiel OneRepublic – posłuchaj „Wanted”


10 września 2019

Podziel się newsem:

OneRepublic dzielą się ze słuchaczami kolejnym singlem. Zobaczcie teledysk i posłuchajcie miłosnej opowieści zaklętej w utworze Wanted.

OneRepublic

Ostatnie wydawnictwo OneRepublic to album Oh My My z 2016 roku. Znany z alternatywnego, rockowo-popowego brzmienia amerykański zespół obrał przy okazji tamtego albumu bardziej popowo-mainstreamowe brzmienie i chyba przy takim zamierza pozostać.

OneRepublic właśnie podzielili się ze światem nowym singlem – Wanted. To miłosna historia o poszukiwaniu miłości i potrzebie bycia przez kogoś kochanym. Zobaczcie teledysk, w którym swoje umiejętności taneczne pokazuje wokalista grupy – Ryan Tedder!

OneRepublic – Wanted

To nie jedyna nowość od OneRepublic w ostatnim czasie. Kilka miesięcy temu grupa wypuściła również świetnie przyjęty singiel Rescue Me. Zespół pomimo zwrócenia się bardziej w stronę popowego grania wciąż zachowuje swoje oryginalne brzmienie, bawi się formą i miesza gatunki, dzięki czemu ich kolejne produkcje wciąż spotykają się z sukcesem, a grupa mimo upływu lat uważana jest za jeden z najważniejszych zespołów w dzisiejszej popkulturze. Posłuchajcie zatem, jak brzmi Rescue Me!

OneRepublic – Rescue Me

OneRepublic – nowy album

Pomimo wydania dwóch nowych utworów w ostatnim czasie OneRepublic nie zapowiedzieli jeszcze oficjalnie premiery kolejnego albumu. Możemy się jednak domyślać, że zespół szykuje coś nowego i w najbliższym czasie poda szczegóły nadchodzącego wydawnictwa.

OneRepublic Wanted

OneRepublic dzielą się ze słuchaczami kolejnym singlem. Zobaczcie teledysk i posłuchajcie miłosnej opowieści zaklętej w utworze Wanted. OneRepublic Ostatnie wydawnictwo OneRepublic to album Oh My My z 2016 roku. Znany z alternatywnego, rockowo-popowego brzmienia amerykański zespół obrał przy okazji tamtego albumu bardziej popowo-mainstreamowe brzmienie i chyba przy takim zamierza pozostać. OneRepublic właśnie podzielili się ze […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także