“Trzynaście Powodów” – co usłyszymy w finałowym sezonie?


20 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Już za chwilę premierę będzie miał trzeci sezon jednego z największych hitów Netflixa13 Powodów. Poznaliśmy również soundtrack serialu. Sprawdźcie, co usłyszycie tym razem.

Trzynaście Powodów – serial Netflixa

Premiera kolejnego, trzeciego sezonu serialu Trzynaście Powodów zbliża się wielkimi krokami. Już 23 sierpnia platforma Netflix udostępni kolejne i ostatnie już 13 odcinków ukazujących zawiłe historie nastolatków z amerykańskiego liceum.

13 powodów nowy sezon

Trzynaście Powodów – finałowy sezon

Ten sezon zapowiada się wyjątkowo pod każdym względem. Przede wszystkim będzie to sezon finałowy, który zakończy krótką, aczkolwiek momentami aż nazbyt intensywną przygodę z serialem. Po drugie, po wielu kontrowersjach związanych z brutalnymi scenami w poprzednich odcinkach, te, których premiera jeszcze przed nami, mają być zdecydowanie inne, spokojniejsze.

Trzynaście Powodów – soundtrack

Serial Trzynaście Powodów słynie również z wyjątkowego soundtracku. W dotychczasowych odcinkach mieliśmy okazję usłyszeć utwory takich artystów jak Kodaline, Angel Olsen, Selena Gomez, Vance Joy, The Kills, The Cure, Billie Eilish, OneRepublic, Years & Years, Lord Huron i wielu innych.

Oto, jak prezentuje się soundtrack do nadchodzącego, trzeciego sezonu:

Trzynaście Powodów, sezon 3 – soundtrack

 1. 5 Seconds of SummerTeeth
 2. YUNGBLUDDie A Little
 3. Lauvfuck, i’m lonely ft. Anne-Marie
 4. The DecemberistsSevered
 5. Cautious ClaySwim Home
 6. Alexander 23Another Summer Night Without You
 7. Charli XCXMiss U
 8. Daydream MasiFavorite Drug
 9. DayaKeeping It In The Dark
 10. JR JRYoung Forever
 11. Drama Relax ft. JeremihAll That
 12. K.FLAY This Baby Don’t Cry
 13. Twin ShadowWalk Forever By My Side
 14. HealthSlaves of Fear
 15. Angelo De AugustineAll Your Life
 16. HembreeCulture
 17. Frightened RabbitStill Want to Be Here
 18. EskmoOrdinary World ft. White Sea

Składanka pojawi się w serwisach streamingowych wraz z premierą nowego sezonu Trzynaście Powodów już w najbliższy piątek, 23 sierpnia. Wydawnictwo promuje singiel Keeping It In The Dark. Zobaczcie teledysk.

Daya – Keeping It In The Dark

Już za chwilę premierę będzie miał trzeci sezon jednego z największych hitów Netflixa – 13 Powodów. Poznaliśmy również soundtrack serialu. Sprawdźcie, co usłyszycie tym razem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →