Charli XCX z plejadą gwiazd na nowej płycie. Głośne nazwiska


14 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Charli XCX doskonale wie, jak narobić szumu wokół swojej muzyki. Miejmy nadzieję, że nowa płyta artystki pokaże, że jest o co.

Charli XCX – data premiery płyty, zaproszeni goście

W maju 27-letnia Brytyjka za pomocą Twittera zapowiedziała nadejście kolejnego albumu. Krążek zatytułowany po prostu Charli ukaże się 13 września.

Dostępna jest już tracklista wydawnictwa, w tym nazwiska gości zaproszonych do sesji nagraniowych. Trzeba przyznać, iż plejada gwiazd udzielających się na Charli robi wrażenie. Na albumie pojawią się takie postacie jak Christine and the QueensSky Ferreira, Troye SivanKim Petras, Tommy Cash, HAIM, LizzoBig Freedia, CupcakKe, Brooke Candy, Pabllo Vittar, Clairo i Yaeji.

Charli XCX o nowym albumie

Na krążek składać się będzie 15 utworów. Charli XCX mówi o nim tak:

“Mój album jest piękny i delikatny, agresywny i emocjonalny, a klubowy i czuły jednocześnie. Włożyłam w niego wszystko. Każdy aspekt mojej osobowości, prawdę o romantycznych związkach, relacjach zawodowych, przyjaciołach. Ta płyta jest szczera i surowa i nie mogę się doczekać, kiedy to usłyszycie.

Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki, by rzeczywistość pokryła się z oczekiwaniami. Taki natłok głośnych nazwisk zwiastuje niesamowitą różnorodność materiału. Mamy nadzieję, że w tym wszystkim nie zginie charakter samej Charli XCX.

Kilka numerów z Charli już ujrzało światło dzienne. Jednym z nich jest Blame It On Your Lovenagrany wspólnie z Lizzo.

Charli XCX i koncert w Polsce. Bilety i szczegóły

Premierze płyty Charli będzie towarzyszyła trasa koncertowa. Artystka wystąpi w Polsce 12 listopada. Miejscem koncertu będzie Warszawa, a dokładnie klub Stodoła.

Charli XCX i producenci największych gwiazd

Płyta pojawi się nakładem Atlantic Records. W gronie producentów najnowszego materiału Brytyjki znaleźli się sami najwięksi, w tym A. G. Cook (współpracował z przy wcześniejszych nagraniach Charli XCX, a także Kanye’go Westa czy Oneohtrix Point Never), Oscar Holter (współautor produkcji takich postaci jak Taylor SwiftMARINA, Tove LoCarly Rae JepsenChristina Aguilera), Peter Svensson (kooperował z The Weeknd, Arianą Grande, Ellie Goulding i One Direction) oraz ekipa Stargate. Ci ostatni to norweski kolektyw producencki, z którego usług korzystali tacy artyści jak Michael Jackson, Mariah Carey, Lionel Richie, Britney Spears, Beyoncé, Rihanna, Shakira, Jennifer Lopez, Katy Perry, Coldplay, P!nk i wielu innych.

Charli XCX doskonale wie, jak narobić szumu wokół swojej muzyki. Miejmy nadzieję, że nowa płyta artystki pokaże, że jest o co. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Charli XCX – data […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →