Beata Kozidrak wystąpiła w spocie serialu Netflixa

Obserwuj nas na instagramie:

Wokalistka zespołu Bajm, Beata Kozidrak wzięła udział w reklamie Netflixa do finałowego sezonu serialu Orange Is The New Black. Zobaczcie!

Orange Is The New Black

Kilka dni temu na platformie Netflix premierę miał finałowy sezon kultowego serialu Orange Is The New Black. To opowieść o perypetiach grupy przestępczyń, które odsiadują swój wyrok w więzieniu w Litchfield.

Historie każdej z więźniarek oparte są na wspomnieniach pisarki Piper Kerman, które spisała je w książce o tym samym tytule. Piper jest również główną bohaterką serialu, od której wszystko się zaczyna.

Beata Kozidrak orange is the new black Netflix

Orange Is The New Black – finałowy sezon

Po sześciu latach od premiery pierwszego odcinka Orange Is The New Black przyszedł czas na finał serii. W związku z tym polski oddział Netflixa po raz kolejny zdecydował się na ciekawą akcję promocyjną.

Tym razem nagrano specjalny spot reklamowy w którym wystąpiła Beata Kozidrak, liderka zespołu Bajm! Artystka gra tak zwaną “nową”, a zapytana o to, za co siedzi zaczyna śpiewać słowa swojego przeboju Lola, Lola – “zabiłam go”. W reklamie artystka śpiewa również fragment utworu Taka Warszawa. Koniecznie zobaczcie!

Beata Kozidrak w spocie Netflixa do Orange Is The New Black

To nie pierwszy raz, gdy Netflix zaprasza do współpracy znane osoby. Rok temu również w spocie promującym Orange Is The New Black wystąpiła Magda Gessler, która przeprowadziła kuchenne rewolucje w Litchfield.

Magda Gessler w Orange Is The New Black:

Wokalistka zespołu Bajm, Beata Kozidrak wzięła udział w reklamie Netflixa do finałowego sezonu serialu Orange Is The New Black. Zobaczcie! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Orange […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →