Orange is the New Black – zobacz zwiastun 7. sezonu serialu

Obserwuj nas na instagramie:

Finałowy sezon Orange is the New Black nadchodzi wielkimi krokami. Od 26 lipca na Netflixie już po raz ostatni będziemy śledzić perypetie dziewczyn zza krat. Zobaczcie zwiastun.

Orange is the New Black to jedna ze sztandarowych produkcji Netflixa. Pierwszy sezon ukazał się w 2013 roku i od razu zyskał uznanie widzów na całym świecie. Serial był nominowany do wielu prestiżowych nagród i zdobył kilkanaście nagród, w tym m.in. Emmy, People’s Choice czy Satelity.

Serial Orange is the New Black powstał na podstawie bestsellerowych wspomnień autorstwa Piper Kerman o tym samym tytule.

Orange is the New Black – opis serialu

Dobrze sytuowana mieszkanka Brooklynu, Piper Chapman (Taylor Schilling), zostaje skazana na karę piętnastu miesięcy pozbawienia wolności, na skutek związku z dilerką narkotyków Alex (Laura Prepon) sprzed blisko dekady.

Aby spłacić swój dług wobec społeczeństwa, Piper musi zamienić wygodne życie w Nowym Jorku u boku narzeczonego Larry’ego (Jason Biggs), na pomarańczowy kombinezon i społeczność więzienną. Wkrótce zaczyna kwestionować wszystko, w co dotąd wierzyła i tworzyć sojusze z grupą ekscentrycznych i szczerych do bólu więźniarek.

Orange is the New Black – finałowy, 7. sezon  – zwiastun

26 lipca na Netflixie pojawi się 7. sezon serialu, który będzie jednocześnie finałem produkcji. Sprawdźcie, co będzie się działo po wyjściu Piper na wolność.

Lipiec na Netflixie

Lipiec na Netflixie zapowiada się naprawdę grubo, jeśli chodzi o powracające seriale. Oprócz finału Orange is the New Black, doczekamy się także 3. sezonu Stranger Things i czy trzeciej odsłony Domu z Papieru.

Szykuje się wiele nieprzespanych nocy! ;)

Finałowy sezon Orange is the New Black nadchodzi wielkimi krokami. Od 26 lipca na Netflixie już po raz ostatni będziemy śledzić perypetie dziewczyn zza krat. Zobaczcie zwiastun. Orange is the New Black to jedna ze sztandarowych produkcji Netflixa. Pierwszy sezon ukazał się w 2013 roku i od razu zyskał uznanie widzów na całym świecie. Serial […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →