Selena Gomez w kolaboracji z PUMĄ. Kolekcja, która ma przesłanie!


04 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Ubrania, które są autorskimi projektami piosenkarki są znacznikiem GIRL POWER.

Selena Gomez weszła w kolaborację z PUMĄ! Jako ambasadorka zaprojektowała ostatnio swoją pierwszą kolekcję dla giganta sportowego. Inspirując się tym, że trwa moment wspierania kobiet nazwała kolekcję STRONG GIRL.

 

Selena o kolekcji:

Chciałam stworzyć kolekcję, która sprawia, że kobiety czują się sexy, wzmocnione i silne. Uwielbiam każdy element, który zaprojektowałam i mam nadzieję, że inspiruje innych do odnalezienia swojej silnej dziewczyny.

Co znajdziemy w kolekcji?

SG Runner, zupełnie nowy sneaker – z dzianinową cholewką o wysokim odbiciu inspirowany stylem lat 80. Jest też but treningowy DEFY Mid x SG. Dominują stonowane kolory, jak czerń, biel, szarość oraz czerwień, a wiele projektów jest ukłonem w stronę mody z początku lat 90. Kolekcja trafiła już do sprzedaży!

W kampanii wystąpiła ze swoimi przyjaciółkami (Connar Franklin, Raquelle Stevens, Courtney J. Barry, Caroline Franklin i Theresę Marie Mingus), mówiąc by cieszyć się z tego i kogo koło siebie mamy.

Ubrania, które są autorskimi projektami piosenkarki są znacznikiem GIRL POWER. Selena Gomez weszła w kolaborację z PUMĄ! Jako ambasadorka zaprojektowała ostatnio swoją pierwszą kolekcję dla giganta sportowego. Inspirując się tym, że trwa moment wspierania kobiet nazwała kolekcję STRONG GIRL. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →