RapGame – rusza hip-hopowy teleturniej, ale nie tak to sobie wyobrażaliśmy


19 października 2020

Podziel się newsem:

RapGame to nowa propozycja dla polskiego słuchacza hip-hopu, w której raperzy i producenci mierzą się z najróżniejszymi pytaniami. Sprawdźcie, kto wziął udział w najnowszych odcinkach.

Zacięte pojedynki i trudne pytania…

Na początku października polski oddział Pumy przygotował dla fanów hip-hopu prawdziwą ucztę pod postacią wyjątkowego programu. W RapGame, przy popularnych teleturniejowych grzybkach, naprzeciw siebie stają czołowi polscy raperzy i producenci.

Jednakże nie moglibyśmy mówić o teleturnieju z krwi i kości, gdyby nie charyzmatyczny prowadzący. W tej roli zobaczyć możemy Piotra Roguckiego, który we wpisie zapowiadającym program nie krył radości z tego powodu.

W samym teleturnieju, uczestnicy muszą zmierzyć się z pytaniami zadawanymi w trzech kategoriach: muzyka, rekordy i różne. W pierwszym odcinku, zacięty pojedynek stoczyli PlanBe i Otsochodzi. Natomiast w drugim odcinku teleturnieju, w szranki stanęli Sarius i Deemz. Wszystkie odcinki znajdziecie klikając tutaj.

Teleturniej nie do końca o hip-hopie

Generalnie, wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że hip-hop, jak i cały teleturniej, nie jest traktowany na serio. Kategorie nie mają absolutnie nic wspólnego z muzyką, a co dopiero z rapem. Natomiast zadawane pytania są wręcz trywialne i mocno balansują na granicy żenady.

Generalnie jedynym aspektem nowego teleturnieju, który jest związany w jakiś sposób z hip-hopem, są zapraszani goście. Wielka szkoda, bo pomysł był naprawdę ciekawy i jeżeli zostałby potraktowany w odpowiedni sposób, a przede wszystkim na poważnie, miałby szansę na odniesienie sukcesu.

RapGame to nowa propozycja dla polskiego słuchacza hip-hopu, w której raperzy i producenci mierzą się z najróżniejszymi pytaniami. Sprawdźcie, kto wziął udział w najnowszych odcinkach. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →