Sarius w hołdzie Gienkowi Losce – posłuchaj utworu „Bard”


02 października 2020

Podziel się newsem:

Po serii gościnnych zwrotek u innych artystów, Sarius przerywa ciszę i prezentuję pierwszą nowość od czasu wydanego rok temu albumu Pierwszy Dzień Po Końcu Świata.

Sarius prezentuje nowy kawałek. Gościnnie Grzegorz Skawiński

Nowy kawałek Sariusa, choć nie jest jeszcze zapowiedzią nadchodzącego wydawnictwa, nad którym artysta od jakiegoś czasu pracuje, ma szczególne znaczenie dla rapera.

Bard to efekt kolejnego spotkania Sariusa z producentem Sir Michem. Dodatkowo słyszymy tu wyjątkowego gościa specjalnego – Grzegorza Skawińskiego, który urozmaicił kawałek swoją gitarą. Numer utrzymany jest w charakterystycznym dla Sariusa plemiennym klimacie, sam teledysk również został nagrany w folklorystycznym otoczeniu, który spodobał się raperowi podczas współpracy z Karoliną Czarnecką.

Sarius Bard

Ważny przekaz od Sariusa w kawałku Brad

Raper zadedykował swój najnowszy utwór zmarłemu niedawno Gienkowi Losce oraz swojej babci. Dlaczego? Sam raper pisze o numerze Bard:

Gienek Loska miał udzielić się w numerze Powiedział mi ktoś. Jako jedyny z zaproszonych wtedy gości odpowiedział sprawnie i serdecznie, że jest chętny i gotowy do działania. Niestety los chciał inaczej. Niniejszy numer powstał już bezpośrednio po jego śmierci, która była też niejako impulsem do odwołania lotu i udania się do studia w celu stworzenia go. Dlatego postanowiłem zadedykować Mu ten utwór i wybrać go jako ten, którym przerwę swoją ciszę.
Podczas drugiego dnia zdjęć do klipu odeszła również moja druga Babcia, jej także chciałbym zadedykować te premierę.

Sarius – Bard, zobacz teledysk

Posłuchajcie tego wyjątkowego i poruszającego kawałka:


Koncerty Sariusa: sprawdź, gdzie zagra – bilety

Jesteście gotowi, aby usłyszeć nowy kawałek Sariusa Bard na żywo? Świetnie się składa, bo raper zagra jesienią kilka koncertów, między innymi w Katowicach, Warszawie i w Poznaniu. Sprawdźcie szczegóły tych wydarzeń i kupcie bilety na Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

Po serii gościnnych zwrotek u innych artystów, Sarius przerywa ciszę i prezentuję pierwszą nowość od czasu wydanego rok temu albumu Pierwszy Dzień Po Końcu Świata. Sarius prezentuje nowy kawałek. Gościnnie Grzegorz Skawiński Nowy kawałek Sariusa, choć nie jest jeszcze zapowiedzią nadchodzącego wydawnictwa, nad którym artysta od jakiegoś czasu pracuje, ma szczególne znaczenie dla rapera. Bard […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Sariusa

Biletomat.pl
od 55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.