Sarius, BARANOVSKI, Jakub Józef Orliński i Sir Mich łączą siły pod szyldem Pepsi


18 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Sarius, BARANOVSKI, Jakub Józef Orliński i Sir Mich w jednym utworze? To wszystko za sprawą projektu Pepsi Taste The Beat. Posłuchajcie ich wspólnego kawałka Nigdy Sam!

Pepsi Taste The Beat – ponadgatunkowy projekt muzyczny

Międzygatunkowe, a nawet międzypokoleniowe połączenia muzyczne, pod szyldem dużej i znanej firmy to obecnie coraz częstsze zjawisko. Tym razem swoim muzycznym projektem dzieli się Pepsi w ramach Pepsi Taste The Beat.

Sarius Baranovski Pepsi Taste The Beat Nigdy Sam

To ponadczasowy projekt muzyczny dla tych, którzy kochają muzykę, mają swój smak, cenią swój gust i nakręcają się energią, jaka drzemie w bicie. Pepsi Taste The Beat zrywa z rutyną, odkrywa nieodkryte, docenia zajawki, kultywuje spontan i podąża za pasjami. To nieoczywiste kooperacje artystów i zaskakujący mix brzmień ponad gatunkami z niekonwencjonalnym podejściem do tworzenia.

W pierwszej odsłonie projektu wzięli udział Kali, Klaudia Szafrańska oraz PlanBe, którzy wspólnie nagrali przebojowy kawałek Tam Gdzie Wy. Teraz czas na nowe trio!

Sarius, BARANOVSKI, Jakub Józef Orliński i Sir Mich we wspólnym utworze – Nigdy Sam

Tym razem, we wspólnym utworze Nigdy Sam, za którego produkcję odpowiada Sir Mich słyszymy topowego polskiego rapera, który w ciągu ostatnich lat szturmem podbił rodzimą scenę – Sariusa, zeszłorocznego debiutanta, odkrycie i wielką nadzieję ambitnego popu – BARANOVSKIEGO oraz wielokrotnie nagradzanego i zachwycającego cały świat kontratenora – Jakuba Józefa Orlińskiego. Posłuchajcie efektów tego szalonego, niecodziennego, muzycznego połączenia!

zdjęcie główne: fot. Dagmara Szewczuk

Sarius, BARANOVSKI, Jakub Józef Orliński i Sir Mich w jednym utworze? To wszystko za sprawą projektu Pepsi Taste The Beat. Posłuchajcie ich wspólnego kawałka Nigdy Sam! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →