Sarius, BARANOVSKI, Jakub Józef Orliński i Sir Mich łączą siły pod szyldem Pepsi


18 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Sarius, BARANOVSKI, Jakub Józef Orliński i Sir Mich w jednym utworze? To wszystko za sprawą projektu Pepsi Taste The Beat. Posłuchajcie ich wspólnego kawałka Nigdy Sam!

Pepsi Taste The Beat – ponadgatunkowy projekt muzyczny

Międzygatunkowe, a nawet międzypokoleniowe połączenia muzyczne, pod szyldem dużej i znanej firmy to obecnie coraz częstsze zjawisko. Tym razem swoim muzycznym projektem dzieli się Pepsi w ramach Pepsi Taste The Beat.

Sarius Baranovski Pepsi Taste The Beat Nigdy Sam

To ponadczasowy projekt muzyczny dla tych, którzy kochają muzykę, mają swój smak, cenią swój gust i nakręcają się energią, jaka drzemie w bicie. Pepsi Taste The Beat zrywa z rutyną, odkrywa nieodkryte, docenia zajawki, kultywuje spontan i podąża za pasjami. To nieoczywiste kooperacje artystów i zaskakujący mix brzmień ponad gatunkami z niekonwencjonalnym podejściem do tworzenia.

W pierwszej odsłonie projektu wzięli udział Kali, Klaudia Szafrańska oraz PlanBe, którzy wspólnie nagrali przebojowy kawałek Tam Gdzie Wy. Teraz czas na nowe trio!

Sarius, BARANOVSKI, Jakub Józef Orliński i Sir Mich we wspólnym utworze – Nigdy Sam

Tym razem, we wspólnym utworze Nigdy Sam, za którego produkcję odpowiada Sir Mich słyszymy topowego polskiego rapera, który w ciągu ostatnich lat szturmem podbił rodzimą scenę – Sariusa, zeszłorocznego debiutanta, odkrycie i wielką nadzieję ambitnego popu – BARANOVSKIEGO oraz wielokrotnie nagradzanego i zachwycającego cały świat kontratenora – Jakuba Józefa Orlińskiego. Posłuchajcie efektów tego szalonego, niecodziennego, muzycznego połączenia!

zdjęcie główne: fot. Dagmara Szewczuk

Sarius, BARANOVSKI, Jakub Józef Orliński i Sir Mich w jednym utworze? To wszystko za sprawą projektu Pepsi Taste The Beat. Posłuchajcie ich wspólnego kawałka Nigdy Sam! Pepsi Taste The Beat – ponadgatunkowy projekt muzyczny Międzygatunkowe, a nawet międzypokoleniowe połączenia muzyczne, pod szyldem dużej i znanej firmy to obecnie coraz częstsze zjawisko. Tym razem swoim muzycznym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sarius - Hotspot, Wrocław | 21.08.2020

Biletomat.pl
od 59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →