kadr z klipu do utworu „fiGGo faGGo”

Sir Mich, Tede i Marcin Miller z nowym singlem


17 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Tede i Sir Michu wracają w kolejnej niespodziewanej współpracy. Na fiGGo faGGo zaprosili Marcina Millera, lidera discopolowego zespołu Boys.

Rap i… disco polo

Tede nie przestaje zaskakiwać. Raper, który ostatnimi płytami ESPEOERTE 0121 oraz 3H HAJP HAJS HEJT wrócił do klasycznej stylistyki, jednak nie byłby sobą gdyby nie zrobił szybko dużej wolty. Wrócił do współpracy z Sir Michem i na utwór fiGGo faGGo zaprosili… gwiazdę disco polo. Marcin Miller jest bowiem liderem zespołu Boys, którego największy hit, Najpiękniejsza dziewczyno osiągnął wynik ponad 70 milionów odsłon w serwisie YouTube. Na fiGGo faGGo artyści zdecydowali się na nieco bardziej biesiadne wydanie, nawiązujące do disco polo. Co ciekawe gospodarzem utworu jest Sir Mich, a dystrybucją utworu zajął się Warner. Czy oznacza to, że piosenka trafi na jego płytę producencką? Czas pokaże.

Sir Mich feat. Tede & Marcin Miller – fiGGo faGGo

Tede na koncertach z serii SUMMERAP

Wakacje to czas, w którym co roku, już od lat Tede ma prawdziwe koncertowe żniwa. Okazji żeby zobaczyć rapera na żywo będzie bez liku – należy do nich też seria SUMMERAP. To trasa, na której będzie można zobaczyć legendy polskiego rapu. Choć w zależności od miasta skład będzie nieco zmieniony, Tede i O.S.T.R. są stałymi punktami trasy. Oprócz nich w zależności od terminu i lokalizacji zobaczymy także Fokusa i Rahima, Molestę, Fenomen czy Grammatik. Wydarzenia z SUMMERAP odbędą się:

02/07 Sopot, Opera Leśna
15/07 Kraków, Hype Park
05/08 Wrocław, Hotspot
01/09 Warszawa, Letnia Scena Progresji

Bilety na każdy z koncertów na tej trasie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Tede i Sir Michu wracają w kolejnej niespodziewanej współpracy. Na fiGGo faGGo zaprosili Marcina Millera, lidera discopolowego zespołu Boys. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Rap i… disco polo Tede […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →