PlanBe kawałkiem Menago promuje nowy album. Na feacie Otsochodzi!


09 stycznia 2019

Podziel się newsem:

Razem z pojawieniem się singla ruszyła przedsprzedaż płyty ” ̶M̶O̶D̶A̶ „.

Na nowym krążku przedstawiciela wytwórni QueQuality pojawi się 13 nowych kawałków. PlanBe właśnie pochwalił się pierwszym z nich – w Menago gościnnie udziela się Otsochodzi, a za produkcję utworu odpowiada Michał Graczyk.

” ̶M̶O̶D̶A̶ „, drugi legalnie wydany album rapera, pojawi się w sklepach 18 stycznia, ale już możecie go łapać w przedsprzedaży TUTAJ.

Na płycie usłyszymy przekrój wszystkich klimatów w których odnajduje się PlanBe, co tylko po raz kolejny potwierdza jego wszechstronność, nie ujmując przy tym autentyczności tekstów. Czekamy na więcej!

Razem z pojawieniem się singla ruszyła przedsprzedaż płyty ” ̶M̶O̶D̶A̶ „. Na nowym krążku przedstawiciela wytwórni QueQuality pojawi się 13 nowych kawałków. PlanBe właśnie pochwalił się pierwszym z nich – w Menago gościnnie udziela się Otsochodzi, a za produkcję utworu odpowiada Michał Graczyk.  ” ̶M̶O̶D̶A̶ „, drugi legalnie wydany album rapera, pojawi się w sklepach […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty hip hopowe w Twojej okolicy!

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →