fot. materiały prasowe

Sarius zderza ze sobą dwie wizje i przestrzega, by nigdy nie zostać „Adamem Sławnym”


22 września 2022

Podziel się newsem:

Jak to jest być Adamem Sławnym? Sarius przestrzega w nowym singlu, by lepiej się tego nie dowiadywać.

Sarius z nowym singlem

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował kolejny singiel Sariusa. Autorem bitu w utworze jest Wowo, natomiast mixedbytrzy odpowiada za mix i mastering.

O 11:00 na kanale wytwórni ANTIHYPE ukazał się teledysk towarzyszący singlowi. Wideo wyprodukowała ekipa Distort Media. Reżyserem, scenarzystą, oświetleniowcem, autorem zdjęć i montażystą był Adrian Kawa. Przy scenariuszu klipu pracował również Sarius.

Zobacz: Sarius z napędem na cztery łapy jak quattro? Szef ANTIHYPE współpracuje z Kubańczykiem

Adam Sławny to gorzka opowieść o brudnej Częstochowie w zestawianiu z obecnym standardem życia rapera. Sarius przez cały utwór zastanawia się czy kiedyś było lepiej w jego życiu, czy może jest teraz? Świadomie porusza temat zysków i strat jakie wynikły z popularności. Jest to przestroga dla Ciebie, słuchaczu, obyś nigdy nie został Adamem Sławnym

– czytamy w informacji prasowej (pisownia oryginalna).

Sarius – Adam Sławny

Mimo wzmożonej aktywności w ostatnich tygodniach nadal nie wiadomo nic o potencjalnym wydawnictwie częstochowianina. Od końca czerwca Sarius opublikował pięć singli. W jednym z nich, Bon Voyage, wystąpił Słoń, a w ostatniej premierze przed Adamem Sławnym, tj. Quattro, nawinął Kubańczyk. Oprócz działalności muzycznej raper niedawno wziął udział w gali FAME MMA 15, gdzie przegrał z Marcinem Wrzoskiem.

Zanim singiel trafił do sieci, Sarius opublikował obszerny post w mediach społecznościowych. Raper podzielił się w nim refleksją na temat ostatnich doniesień o jego działaniach wykraczających niekiedy poza rynek muzyczny.

Jak wielka jest to przemiana od czasów podziemnych muzycznych knowań, które nie obchodziły nikogo, do sytuacji, w której teoretycznie waham się przed ujawnieniem emocji, bojąc się o impakt na wszystkich bliskich, którzy również mnie doglądają?

– pytał raper.

Jak to jest być Adamem Sławnym? Sarius przestrzega w nowym singlu, by lepiej się tego nie dowiadywać. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →