fot. materiały prasowe

Sarius zderza ze sobą dwie wizje i przestrzega, by nigdy nie zostać „Adamem Sławnym”


22 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jak to jest być Adamem Sławnym? Sarius przestrzega w nowym singlu, by lepiej się tego nie dowiadywać.

Sarius z nowym singlem

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował kolejny singiel Sariusa. Autorem bitu w utworze jest Wowo, natomiast mixedbytrzy odpowiada za mix i mastering.

O 11:00 na kanale wytwórni ANTIHYPE ukazał się teledysk towarzyszący singlowi. Wideo wyprodukowała ekipa Distort Media. Reżyserem, scenarzystą, oświetleniowcem, autorem zdjęć i montażystą był Adrian Kawa. Przy scenariuszu klipu pracował również Sarius.

Zobacz: Sarius z napędem na cztery łapy jak quattro? Szef ANTIHYPE współpracuje z Kubańczykiem

Adam Sławny to gorzka opowieść o brudnej Częstochowie w zestawianiu z obecnym standardem życia rapera. Sarius przez cały utwór zastanawia się czy kiedyś było lepiej w jego życiu, czy może jest teraz? Świadomie porusza temat zysków i strat jakie wynikły z popularności. Jest to przestroga dla Ciebie, słuchaczu, obyś nigdy nie został Adamem Sławnym

– czytamy w informacji prasowej (pisownia oryginalna).

Sarius – Adam Sławny

Mimo wzmożonej aktywności w ostatnich tygodniach nadal nie wiadomo nic o potencjalnym wydawnictwie częstochowianina. Od końca czerwca Sarius opublikował pięć singli. W jednym z nich, Bon Voyage, wystąpił Słoń, a w ostatniej premierze przed Adamem Sławnym, tj. Quattro, nawinął Kubańczyk. Oprócz działalności muzycznej raper niedawno wziął udział w gali FAME MMA 15, gdzie przegrał z Marcinem Wrzoskiem.

Zanim singiel trafił do sieci, Sarius opublikował obszerny post w mediach społecznościowych. Raper podzielił się w nim refleksją na temat ostatnich doniesień o jego działaniach wykraczających niekiedy poza rynek muzyczny.

Jak wielka jest to przemiana od czasów podziemnych muzycznych knowań, które nie obchodziły nikogo, do sytuacji, w której teoretycznie waham się przed ujawnieniem emocji, bojąc się o impakt na wszystkich bliskich, którzy również mnie doglądają?

– pytał raper.

Jak to jest być Adamem Sławnym? Sarius przestrzega w nowym singlu, by lepiej się tego nie dowiadywać. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Sarius z nowym singlem Dziś o północy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →