kadr z „Boję się kochać” / kadr z „Analog” / media społecznościowe Oliwki Brazil

Co Sarius sądzi o kobiecym rapie? Raper odniósł się do działalności Young Leosi i Oliwki Brazil


22 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sarius przygotowuje się do walki podczas gali Fame MMA 15. W trakcie jednego z wywiadów został poproszony o wytypowanie, która z raperek bardziej go denerwuje: Young Leosia czy Oliwka Brazil.

Sarius komentuje ruchy Young Leosi i Oliwki Brazil

Po odwołaniu swojego występu w roli fightera na Fame MMA 15 Mariusz wraca do federacji dwie edycje później. Gala odbędzie się 26 sierpnia w Łodzi. Autor Wikinga miał zawalczyć z Normanem Parkiem, jednak ostatecznie jego rywalem będzie Marcin Wrzosek. Wczoraj odbyła się konferencja, podczas której Sarius udzielił kilku wywiadów. W trakcie rozmowy dla Wspaniałych Wywiadów prowadząca zapytała go o dwie raperki – Oliwkę Brazil i Young Leosię. Założyciel ANTIHYPE został poproszony o wskazanie, która z nich bardziej go “wku*wia”.

Zobacz: Sarius wraca z solowym numerem. Raper nawiązuje do słynnej postaci z komiksów DC

Nie mam takich emocji, że któraś z nich mnie wku*wia. Niech robią swoje, zarabiają jak najwięcej pieniędzy i rozwijają się. Niech pchają kobiecy rap do przodu i tyle

– skwitował raper.

Sarius i Oliwka Brazil wystąpią na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W pierwszej połowie sierpnia, dokładnie między 11. a 13. dniem miesiąca, odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć ponad stu artystów na żywo. Do tej pory ogłoszeni zostali:

lech polish hip-hop festival 2022 line-up
fot. materiały prasowe

Sarius przygotowuje się do walki podczas gali Fame MMA 15. W trakcie jednego z wywiadów został poproszony o wytypowanie, która z raperek bardziej go denerwuje: Young Leosia czy Oliwka Brazil. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →