fot. Kubańczyk/Facebook

Kubańczyk umie grać w tę grę. Koncert w Hulakula to będzie ogień


20 września 2022

Podziel się newsem:

Kubańczyk & DJ Slavic = nieprzespana noc. Przyszła sobota w klubie Hulakula upłynie pod znakiem prawdziwej imprezy.

Kubańczyk ogarnia dwa w jednym

Koncert w sobotę? A może jednak impreza? Właściwie… po co wybierać, skoro można mieć to i to? Już w przyszłą sobotę w Warszawie, a dokładniej w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta wystąpi nie kto inny jak Kubańczyk. Na scenie pojawi się wraz z Olą Ciupą, znaną szerzej jako DJ Slavic. Artyści wiedzą, jak rozgrzać publiczność do czerwoności, jak ją rozbujać. Krótko mówiąc: wiedzą, jak się bawić.

Raper w swoim repertuarze ma takie hity jak Stargard czy Lady Pank, no i bankowo nie zabraknie też jego ostatnich imprezowych bangerów. Wac Toja na feacie i wszystko jasne – zbliża się Piątek. Dalej, najnowsza Holandia, Quattro z Sariusem. Wciąż mało? A co powiecie na Ostatni raz zatańczysz ze mną, viralowy numer stworzony w duecie z Tribbsem?

Przeczytaj: Sarius z napędem na cztery łapy jak quattro? Szef ANTIHYPE współpracuje z Kubańczykiem

Kubańczyk hulakula
fot. materiały promocyjne

Ja chcę jeszcze raz!

Występ Kubańczyka w Hulakuli nie będzie jego pierwszym. I pewnie nie ostatnim. Jego zaangażowanie i sceniczna energia przyciągają fanów, którzy regularnie wracają na koncerty rapera. Rozsądnie więc łapać bilety, póki są, bo taka okazja jak Retrohula z udziałem artysty i DJ Slavic może się prędko nie powtórzyć.

Tribbs – Ostatni raz zatańczysz ze mną (ft. Kubańczyk)

Kubańczyk & DJ Slavic – 1 października – Hulakula – bilety

Kubańczyk wraz z DJ Slavic już 1 października (idealnie, sobotnio, studencko) rozkręcą w Hulakuli prawdziwą imprezę. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Kubańczyk & DJ Slavic = nieprzespana noc. Przyszła sobota w klubie Hulakula upłynie pod znakiem prawdziwej imprezy. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Kubańczyk & DJ Slavic | 1 października | HULAKULA | Warszawa

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →