kadr z teledysku „Piątek"

Najnowszy singiel Kubańczyka o piątku każdemu umili poniedziałek. Gościnnie Wac Toja

Podziel się newsem:

W sieci pojawił się nowy singiel Kubańczyka. Bit wyprodukował PSR, a obok gospodarza nawinął Wac Toja. Track to lekki, imprezowy bangerek idealny na lato. Sprawdź!

Kubańczyk x Wac Toja x PSR – Piątek

Realizacją wokali oraz mixem i masteringiem zajęli się Michał Krupa i Jordaninio.

Ostatnie ruchy Kubańczyka

Dotychczasową dyskografię twórcy pochodzącego ze Stargardu zamyka wydany w 2021 krążek Dzień po dniu 2.

Kubańczyk – Dzień po dniu 2 – tracklista

1. Robinson Crusoe
2. Fabryka Hitów
3. Glow Up
4. Stringi
5. Stargard 2
6. Kolejne Lato
7. Nasz Rok

Kubańczyk – Dzień po dniu 2 – odsłuch albumu

Od tamtej pory ukazało się tylko kilka singli jego autorstwa. Artysta słynie nie tylko ze swojej działalności hip-hopowej – jest znany także jako champion Fame MMA, choć niedawno zdecydował się oddać swój pas i zrezygnować tymczasowo z walk.

Wiele osób pytało, co będzie z pasem, co będzie dalej się działo, co z moimi walkami. Jak większość z Was śledzi mój Instagram to wie, że mam problemy zdrowotne – m.in. z sercem. Ostatnio również przeszedłem operację. Z włodarzami ustaliliśmy, że wrócę do oktagonu w 2023 roku. Pamiętajcie, że pieniądze nie są ważniejsze niż zdrowie. I to jest złota zasada, którą trzeba kierować się w życiu. Honorowo i charakternie, żeby nie zachowywać się jak lamus i trzymać ten pas w szafie. Jest wielu utalentowanych chłopaków, którym należy się ten pas – ja wakuję go, ale w przyszłym roku po niego wracam.

– uzasadnił Kubańczyk
kubańczyk
Kubańczyk, fot. kadr z teledysku TOAST

Przeczytaj także: Pawbeats z nowymi klipami. Gres, W.E.N.A i Kubańczyk nawinęli „na setkę”

W sieci pojawił się nowy singiel Kubańczyka. Bit wyprodukował PSR, a obok gospodarza nawinął Wac Toja. Track to lekki, imprezowy bangerek idealny na lato. Sprawdź! Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Kubańczyk x […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →