kadr z teledysku „Piątek"

Najnowszy singiel Kubańczyka o piątku każdemu umili poniedziałek. Gościnnie Wac Toja

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci pojawił się nowy singiel Kubańczyka. Bit wyprodukował PSR, a obok gospodarza nawinął Wac Toja. Track to lekki, imprezowy bangerek idealny na lato. Sprawdź!

Kubańczyk x Wac Toja x PSR – Piątek

Realizacją wokali oraz mixem i masteringiem zajęli się Michał Krupa i Jordaninio.

Ostatnie ruchy Kubańczyka

Dotychczasową dyskografię twórcy pochodzącego ze Stargardu zamyka wydany w 2021 krążek Dzień po dniu 2.

Kubańczyk – Dzień po dniu 2 – tracklista

1. Robinson Crusoe
2. Fabryka Hitów
3. Glow Up
4. Stringi
5. Stargard 2
6. Kolejne Lato
7. Nasz Rok

Kubańczyk – Dzień po dniu 2 – odsłuch albumu

Od tamtej pory ukazało się tylko kilka singli jego autorstwa. Artysta słynie nie tylko ze swojej działalności hip-hopowej – jest znany także jako champion Fame MMA, choć niedawno zdecydował się oddać swój pas i zrezygnować tymczasowo z walk.

Wiele osób pytało, co będzie z pasem, co będzie dalej się działo, co z moimi walkami. Jak większość z Was śledzi mój Instagram to wie, że mam problemy zdrowotne – m.in. z sercem. Ostatnio również przeszedłem operację. Z włodarzami ustaliliśmy, że wrócę do oktagonu w 2023 roku. Pamiętajcie, że pieniądze nie są ważniejsze niż zdrowie. I to jest złota zasada, którą trzeba kierować się w życiu. Honorowo i charakternie, żeby nie zachowywać się jak lamus i trzymać ten pas w szafie. Jest wielu utalentowanych chłopaków, którym należy się ten pas – ja wakuję go, ale w przyszłym roku po niego wracam.

– uzasadnił Kubańczyk
kubańczyk
Kubańczyk, fot. kadr z teledysku TOAST

Przeczytaj także: Pawbeats z nowymi klipami. Gres, W.E.N.A i Kubańczyk nawinęli „na setkę”

W sieci pojawił się nowy singiel Kubańczyka. Bit wyprodukował PSR, a obok gospodarza nawinął Wac Toja. Track to lekki, imprezowy bangerek idealny na lato. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →