fot. materiały prasowe

Pasy nie będą potrzebne, obejdzie się bez turbulencji. Kizo i Wac Toja szykują się do ostatniego lotu


07 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Królowie wakacji zadbają, by ostatni letni akord wybrzmiał nawet w środku jesieni. Kizo i Wac Toja niedługo zagrają wspólny koncert. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Kizo i Wac Toja zagrają koncert w duecie. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Choć sezon festiwalowy dobiegł końca, a raperzy ruszają w solowe trasy po zamkniętych obiektach, u niektórych cały czas czuć wakacyjną aurę. W tym gronie bez wątpienia znajdują się Kizownik i Wac Toja. Już 21 października w piątek w gdańskim B90 przy ul. Elektryków raperzy odbędą swój Ostatni Lot.

Zobacz: Calvin Harris feat. Kizo? Tak jakby. Summer in Disneyland dostępne

Start imprezy zaplanowano na 20:45. Ostatni Lot to oficjalne zwieńczenie trasy Banger Kinga, który od czerwca do września koncertował, promując swój album Ostatni Taniec. Wejściówki na koncert Kizo x Wac Toja w Gdańsku znajdziecie na Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży znajdziecie pierwszą pulę biletów, dzięki którym nieco zaoszczędzicie. Lepiej nie czekać na ostatnią chwilę! Organizatorem wydarzenia jest Winiary Bookings.

W ten przedostatni weekend października chcemy, aby cała stocznia poczuła powiew letniego wiatru i bujała się w rytm najgłośniejszych letniaczków od Kiza i Waca. Ten legendarny duet już nie raz udowodnił, że ich każdy, wspólny numer jest hitem, nie inaczej będzie podczas koncertu w B90! Obaj artyści są mocno związani z Gdańskiem, dlatego ten wieczór będzie wyjątkowy i pełen niepowtarzalnego, trójmiejskiego klimatu

– zachęcają organizatorzy.
kizo wac toja gdańsk b90 winiary bookings
fot. materiały prasowe

Droga usłana hitami

Ze wspólnych utworów Kizownika i Wacka można by stworzyć kompilację hitów. Kooperacje raperów zebrały łącznie kilkadziesiąt milionów wyświetleń na samym YouTube. Najnowszy z teledysków, Tornado, zbliża się do półtora miliona odsłon.

Przeczytaj także: Kizo i Wac Toja prezentują Tornado

Jednym z najpopularniejszych wspólnych numerów duetu jest Lucky Punch, który od czerwca 2020 zebrał blisko czterdzieści pięć milionów obejrzeń. Z kolei w kwietniu zeszłego roku na kanale Króla Balu ukazał się obrazek do Naszego lata, który ma „jedynie” dziesięć milionów odsłon mniej.

Kizo feat. Wac Toja – Nasze lato

Królowie wakacji zadbają, by ostatni letni akord wybrzmiał nawet w środku jesieni. Kizo i Wac Toja niedługo zagrają wspólny koncert. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →