kadr z klipu do utworu „Tornado” Kizo i Wac Toji

Kizo i Wac Toja prezentują „Tornado”


12 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Tego duetu nie trzeba już nikomu przedstawiać. Kizo i Wac Toja przypominają, ze lato się jeszcze nie skończyło i prezentują nowy banger.

Królowie lata

Myśleliście, że lato zbliża się powoli do końca? Nic z tych rzeczy. Naczelni bangerowcy polskiego rapu Kizo i Wac Toja zadają temu kłam w swoim najnowszym singlu. Jak można się spodziewać po tym duecie, Tornado to energiczny, letni numer, który stanowi pełny punkt wszystkich domówek i plenerowych imprez podczas kończących się wakacji. Przez kilka tygodni wszyscy na trasie koncertowej Kizo robili Huragan, czas zmienić stan rzeczy i robić Tornado. Za bit do Tornada odpowiada współpracujący przy wydanym zaledwie dwa miesiące temu Ostatnim Tańcu z Kizem, BeMelo. Klip stworzyli Hypevision.

Kizo & Wac Toja – Tornado (prod. BeMelo)

Kizo na trasie Ostatni Taniec Tour!

Trasa Kizo Ostatni Taniec Tour trwa w najlepsze! Reprezentant chillwagonu wystąpi jeszcze w następujących terminach:

  • 19.08 – Piła – Wyspiarz
  • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
  • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
  • 02.09 – Katowice – P23
  • 03.09 – Gdańsk – Hala Olivia Planty

Robiąc sobie niejako przerwę od trasy, Kizo wystąpi także na Magicznej Plaży w Bukowie 14 sierpnia. Oprócz solowych koncertów rapera nie zabraknie na Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku, gdzie wystąpi drugiego dnia wydarzenia, czyli 12 sierpnia. Oprócz Kizownika na festiwalu zagrają m.in. Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Bilety na trasę Kizo oraz Lech Polish Hip-Hop Festival są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się! Ich liczba jest ograniczona.

Tego duetu nie trzeba już nikomu przedstawiać. Kizo i Wac Toja przypominają, ze lato się jeszcze nie skończyło i prezentują nowy banger. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Kizo na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
190 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →