kadr z klipu do utworu „Tornado” Kizo i Wac Toji

Kizo i Wac Toja prezentują “Tornado”


12 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tego duetu nie trzeba już nikomu przedstawiać. Kizo i Wac Toja przypominają, ze lato się jeszcze nie skończyło i prezentują nowy banger.

Królowie lata

Myśleliście, że lato zbliża się powoli do końca? Nic z tych rzeczy. Naczelni bangerowcy polskiego rapu Kizo i Wac Toja zadają temu kłam w swoim najnowszym singlu. Jak można się spodziewać po tym duecie, Tornado to energiczny, letni numer, który stanowi pełny punkt wszystkich domówek i plenerowych imprez podczas kończących się wakacji. Przez kilka tygodni wszyscy na trasie koncertowej Kizo robili Huragan, czas zmienić stan rzeczy i robić Tornado. Za bit do Tornada odpowiada współpracujący przy wydanym zaledwie dwa miesiące temu Ostatnim Tańcu z Kizem, BeMelo. Klip stworzyli Hypevision.

Kizo & Wac Toja – Tornado (prod. BeMelo)

Kizo na trasie Ostatni Taniec Tour!

Trasa Kizo Ostatni Taniec Tour trwa w najlepsze! Reprezentant chillwagonu wystąpi jeszcze w następujących terminach:

  • 19.08 – Piła – Wyspiarz
  • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
  • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
  • 02.09 – Katowice – P23
  • 03.09 – Gdańsk – Hala Olivia Planty

Robiąc sobie niejako przerwę od trasy, Kizo wystąpi także na Magicznej Plaży w Bukowie 14 sierpnia. Oprócz solowych koncertów rapera nie zabraknie na Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku, gdzie wystąpi drugiego dnia wydarzenia, czyli 12 sierpnia. Oprócz Kizownika na festiwalu zagrają m.in. Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Bilety na trasę Kizo oraz Lech Polish Hip-Hop Festival są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się! Ich liczba jest ograniczona.

Tego duetu nie trzeba już nikomu przedstawiać. Kizo i Wac Toja przypominają, ze lato się jeszcze nie skończyło i prezentują nowy banger. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Królowie lata […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →