kadr z teledysku "Jeszcze pięć minut"

Kizo zapowiada „Ostatni Taniec”. Raper ruszy w trasę koncertową


04 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Latem Kizo rusza w trasę Ostatni Taniec Tour. Letni cykl koncertów będzie promować najnowszy album reprezentanta chillwagonu zatytułowany Ostatni Taniec. Ruszyła sprzedaż biletów.

Kizo rusza w Ostatni Taniec Tour – sprawdź, gdzie kupić bilety

SpaceRange oraz Flawless Agencja ruszyli z promocją najnowszej trasy koncertowej Kiza nazwanej Ostatni Taniec Tour. Tournée składa się z trzynastu występów, w tym dwóch na razie nie ogłoszono. Cykl imprez będzie reklamował nadchodzącą płytę Kizownika, również noszącą tytuł Ostatni Taniec. Premierę krążka zaplanowano na 17 czerwca. Bilety na Ostatni Taniec Tour znajdziecie na Biletomat.pl, nie zwlekajcie z zakupem! Otwarcie trasy zaplanowano na 24 czerwca w Sopocie, natomiast finał odbędzie się 3 września. Lokalizacji na razie nie podano.

kizo ostatni taniec
okładka albumu Ostatni Taniec

Kizo – Ostatni Taniec Tour – sprawdź daty

 • 24.06 – Sopot – Opera Leśna
 • 01.07 – Poznań – Skwer Play
 • 02.07 – Wrocław – Hotspot
 • 09.07 – Kraków – Tauron Arena
 • 16.07 – TBA
 • 22.07 – Lublin – Klub Plener
 • 30.07 – Bydgoszcz – Wakepark
 • 05.08 – Leszno – Stara Gazownia
 • 19.08 – Piła – Wyspiarz
 • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
 • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
 • 02.09 – Katowice – P23
 • 03.09 – TBA

Zobacz: Kizo i Wac Toja znów chcą podbić wakacje

kizo ostatni taniec tour
materiały promujące „Ostatni Taniec Tour” Kizo

Banger King w natarciu

Ostatni dotychczasowy album Kizo ukazał się w październiku zeszłego roku. Jeszcze pięć minut niecały miesiąc po premierze otrzymał od Związku Producentów Audio-Video Platynową Płytę. Wyróżnienie przyznawane jest za sprzedanie ponad trzydziestu tysięcy egzemplarzy danego albumu.

Największym hitem z zeszłorocznej płyty jest DISNEY, który na YouTube zbliża się do symbolicznej bariery stu milionów wyświetleń. 24 listopada ubiegłego roku ZPAV ponownie wyróżnił Kizownika, tym razem w związku ze wspomnianym utworem. Raperowi przyznano Diamentową Płytę za singiel, co wiąże się z uzyskaniem przychodu przekraczającym pół miliona złotych lub dwustu pięćdziesięciu tysięcy sprzedanych cyfrowych singli. To największe wyróżnienie sprzedażowe w Polsce. Oprócz Disneya na krążku znalazły się na takie hity, jak Forma, OXA, Pogo czy Nasze lato. Aktualnie raper promuje batoniki sygnowane swoim pseudonimem, a w czwartek ukaże się kolejny letni przebój z Wacem zatytułowany Lot.

Kizo – DISNEY

Latem Kizo rusza w trasę Ostatni Taniec Tour. Letni cykl koncertów będzie promować najnowszy album reprezentanta chillwagonu zatytułowany Ostatni Taniec. Ruszyła sprzedaż biletów. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Kup bilety na "Ostatni Taniec Tour" Kizo

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →