kadr z teledysku "Król balu"

Kizo i Wac Toja znów chcą podbić wakacje


21 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kizo i Wac Toja podzielili się planami na najbliższy czas. Duet ponownie ma zamiar stworzyć hit, którego zadaniem będzie podbić wszelkie wakacyjne playlisty.

Kizownik i Wac Toja szykują się do podbicia wakacyjnych list przebojów

Na Instagramie Kiza pojawiło się wczoraj krótkie wideo, w którym zainteresowany zdradził, że pracuje nad nową płytą. Według zawodnika chillwagonu już w kwietniu otrzymamy pierwszy singiel, który oprócz rozpoczęcia promocji albumu, będzie pełnić również inną funkcję. Raper z Trójmiasta zdradził, że obok niego w utworze wystąpi Wac Toja, a wspomniany utwór będzie wakacyjnym hitem. Na razie nie podano żadnych innych informacji dotyczących zbliżającej się premiery.

Zobacz: Kizo z diamentem za kawałek Disney – pierwszym po zmianie zasad

My znowu zaczynamy wakacje.

– mówi raper.

Banger King i Wac Toja to już tradycja

Jak podkreślają sami zainteresowani, wspólne utwory duetu można uznać za pewnego rodzaju tradycję. Kizownik wraz z Wacem spotkali się na jednym podkładzie wielokrotnie, zbierając wielomilionowe wyświetlenia na YouTube. W ramach współpracy raperów ukazały się m.in. Nasze Lato na bicie BeMelo (blisko dwadzieścia osiem milionów wyświetleń), LUCKY PUNCH (prawie trzydzieści dziewięć milionów odsłon), TAKI ZWYCZAJ (dziewięć milionów) czy BUTLA, którą wysłuchano na platformie Google’a prawie dwa i pół miliona razy.

Kizo feat. Wac Toja – LUCKY PUNCH

Kizo wystąpi na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022 – sprawdź, gdzie kupić bilety

W dniach 14-16 lipca w Twierdzy Boyen w Giżycku przy ul. Turystycznej 1 odbędzie się XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży obecnie znajduje się przedostatnia pula wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Wśród dotychczas ogłoszonych występujących znalazł się właśnie Kizo. Oprócz autora wakacyjnych hitów na scenie pojawią się choćby Paluch, Young Leosia, Malik Montana, Diho, Oliwka Brazil czy Kaz Bałagane.

XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022
fot. materiały prasowe

Kizo i Wac Toja podzielili się planami na najbliższy czas. Duet ponownie ma zamiar stworzyć hit, którego zadaniem będzie podbić wszelkie wakacyjne playlisty. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kizownik […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →