Tede i chillwagon, pierwsze efekty współpracy coraz bliżej


01 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Na swoim Instagramie Tede poinformował o otrzymaniu bitów od SecretRanka. Oznacza to, że współpraca z chillwagonem coraz bliżej. Sprawdź.

Tede oficjalnie w chillwagonie

Po wielkim pojednaniu Tedego i Borixona podczas katowickiego koncertu z okazji dwudziestolecia płyty S.P.O.R.T., właściciel chillwagonu poinformował, że oficjalnie przyjął do szeregów swojej grupy TDF-a. Można się więc spodziewać, że ekipa, do której należą między innymi Kizo, Żabson, ReTo czy Qry, pracuje nad swoim trzecim albumem. Wskazuje na to instagramowe story, w którym Tede powiedział, że zmierza do studia NWJ, gdyż dostał paczkę bitów od SecretRanka (producenta chillwagonu) i „woli zająć się tym niż prawdziwym przekazem”.

Zdjęcie z instagramowego story Tedego

Tede i chillwagon, pierwsze efekty współpracy coraz bliżej

ESPEOERTE 0121 specjalnie dla fanów starej szkoły

Mówiąc o prawdziwym przekazie, Tede miał na myśli drugie wielkie ogłoszenie z koncertu w Katowicach, a więc ESPEOERTE 0121. Wyjątkowy album nagrany na bitach z okresu płyty S.P.O.R.T., o którym w taki sposób napisano na stronie preorderu płyty:

Album ESPEOERTE 0121 powstał równie niespodziewanie, jak niespodziewanie zostanie wydany 13 grudnia 2021 nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap. Podczas prac nad jubileuszową reedycją swojego debiutu, TEDE przejrzał dziesiątki minidisców z nagraniami z epoki. Oprócz niepublikowanych kawałków, które wzbogaciły wydawnictwo, odnalazł także własne bity, których nigdy nie wykorzystał.

Czekały one 20 lat, by raper, na fali sentymentu wywołanego przez pracę nad reedycją oraz wyjątkowym koncertem, który odbył się 13 listopada 2021 w Katowicach, nagrał na nich album będący kontynuacją swojego pierwszego longplaya.

Bity 2001, rap 2021 – to jest właśnie ESPEOERTE 0121. A Joł jest Wielkie!

Preorder albumu zawiera dodatkowy utwory, obwolutę oraz wlepki. Premiera ESPEOERTE 0121 już 13 grudnia, natomiast 10 grudnia nastąpi wysyłka przedpremierowo zamówionych płyt.

Na swoim Instagramie Tede poinformował o otrzymaniu bitów od SecretRanka. Oznacza to, że współpraca z chillwagonem coraz bliżej. Sprawdź. Tede oficjalnie w chillwagonie Po wielkim pojednaniu Tedego i Borixona podczas katowickiego koncertu z okazji dwudziestolecia płyty S.P.O.R.T., właściciel chillwagonu poinformował, że oficjalnie przyjął do szeregów swojej grupy TDF-a. Można się więc spodziewać, że ekipa, do […]

BILETY NA KONCERTY TEDE

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →