Tede i Peja się pojednają? Ciekawa oferta jednego z bukmacherów


18 listopada 2021

Podziel się newsem:

Polski bukmacher LVBet w związku z pojednaniem Tedego i Borixona dodał do swojej oferty dość intrygujące zakłady.

Tede i Peja pojednają się? LVBet z ciekawą propozycją

Chodzi tu bowiem nie tylko o kolejne wydarzenia związane z byłymi członkami wytwórni RRX, ale także z… Peją. Kurs na to, że do końca 2021 najdłuższy polski beef zakończy się, wynosi aż 81. A więc za każdą postawioną złotówkę otrzymamy 81 zł (minus 12% podatku). Trochę większe szanse LVBet daje na to, że Tede i Peja nagrają wspólny kawałek do końca 2022 roku. Kurs wynosi 51. Na wspólną płytę, utwór bądź trasę koncertową zwaśnionych raperów oraz Borixona do końca przyszłego roku wyznaczony jest kurs 61. Najbardziej prawdopodobnym, zdaniem bukmachera, z proponowanych przez niego zdarzeń jest wspólny występ Tedego i Borixona na Pol’and’Rocku 2022. Kurs na to wydarzenie wynosi 9.

S.P.O.R.T. 20 lat później

Wszystkie te mocno żartobliwe zakłady są pokłosiem koncertu z okazji 20-lecia płyty S.P.O.R.T., na którym doszło do oficjalnego pojednania się Tedego i Borixona. Ponadto, gospodarz koncertu oficjalnie dołączył do chillwagonu. Powstanie także album ESPEOERTE 0121, który trafi do sprzedaży 13 grudnia 2021 roku. Będzie on kontynuacją pierwszego longplaya Tedego nagraną na bitach właśnie z okresu S.P.O.R.T-u. Preorder, również w wariantach z t-shirtami, jest dostępny w oficjalnym sklepie wytwórni NWJ.

Polski bukmacher LVBet w związku z pojednaniem Tedego i Borixona dodał do swojej oferty dość intrygujące zakłady. Tede i Peja pojednają się? LVBet z ciekawą propozycją Chodzi tu bowiem nie tylko o kolejne wydarzenia związane z byłymi członkami wytwórni RRX, ale także z… Peją. Kurs na to, że do końca 2021 najdłuższy polski beef zakończy […]

TEDE | S.P.O.R.T.

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →