kadr z teledysku

Tede promuje „ESPEOERTE 0121” specjalnym promomixem


25 listopada 2021

Podziel się newsem:

Założyciel Wielkiego Joł kontynuuje promocję nadchodzącego albumu pt. ESPEOERTE 0121. Na swoim oficjalnym kanale YouTube Tede opublikował promomix najnowszej płyty. Premiera krążka jeszcze w tym roku.

TDF wydaje kolejny album

Premierę ESPEOERTE 0121 zaplanowano na 13 grudnia. Nowy album Tedego jest bezpośrednim nawiązaniem do debiutanckiego krążka Granieckiego pt. S.P.O.R.T., który w tym roku obchodził dwudziestolecie premiery. Autorem bitów na zbliżającym się wydawnictwie jest sam Tede. Jak podkreślają wydawcy, album powstał impulsywnie, pod wpływem chwili. ESPEOERTE 0121 ukaże się na rynku nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap.

Zobacz: S.P.O.R.T. Tedego obchodzi 20 lat. I „broni się do dziś

Podczas prac nad jubileuszową reedycją swojego debiutu, TEDE przejrzał dziesiątki minidisców z nagraniami z epoki. Oprócz niepublikowanych kawałków, które wzbogaciły wydawnictwo, odnalazł także własne bity, których nigdy nie wykorzystał.

– informują wydawcy

TEDE – ESPEOERTE 0121 – promomix

Najnowszą płytę Tedego promuje już kilka singli. Oprócz okolicznościowych, niepublikowanych wcześniej odrzutów z debiutanckiego krążka, TDF opublikował trzy teledyski bezpośrednio zwiastujące ESPEOERTE 0121. W sieci dostępne są teledyski do utworów Panzer, Tomasz (poświęcony Tomaszowi Chadzie) oraz tytułowe ESPEOERTE, w którym gościnnie udzielił się JanMarian.

Tede zagrał jubileuszowy koncert

W związku z dwudziestą rocznicą premiery S.P.O.R.T.-u, Tede wystąpił 13 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Podczas występu na scenie pojawili się także O.S.T.R., Janmario, Krzysztof Kozak, czy Borixon, z którym Tede zakopał topór wojenny po latach. Relację z wydarzenia znajdziecie tutaj. Okiem kamery zrelacjonował je również Boria. Rekin podzielił się niemal półgodzinnym materiałem, na którym m.in. Borygo przyjmuje Tedego do chillwagonu.

tede sport
fot. materiały promocyjne

To nie koniec obchodów – bilety na koncerty TEDE

Mimo katowickiego wydarzenia Tede nie zamierza przestać świętować dwóch dekad S.P.O.R.T.-u. Raper wystąpi jeszcze dwukrotnie z jubileuszowym materiałem. Koncerty odbędą się dzień po dniu w lutym. Ostatnie bilety dostępne są na Biletomat.pl.

Tede – S.P.O.R.T. – daty występów

25 lutego 2022 – Warszawa – Palladiumkup bilety
26 lutego 2022 – Wrocław – A2 Centrum Koncertowekup bilety

Założyciel Wielkiego Joł kontynuuje promocję nadchodzącego albumu pt. ESPEOERTE 0121. Na swoim oficjalnym kanale YouTube Tede opublikował promomix najnowszej płyty. Premiera krążka jeszcze w tym roku. TDF wydaje kolejny album Premierę ESPEOERTE 0121 zaplanowano na 13 grudnia. Nowy album Tedego jest bezpośrednim nawiązaniem do debiutanckiego krążka Granieckiego pt. S.P.O.R.T., który w tym roku obchodził dwudziestolecie […]

TEDE | S.P.O.R.T. | Warszawa i Wrocław 2022

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →