materiały promocyjne

TEDE ogłosił listę jubileuszowego koncertu z okazji 20. rocznicy „S.P.O.R.T.-u


19 października 2021

Podziel się newsem:

Z okazji jubileuszowej rocznicy albumu S.P.O.R.T., TEDE wraz z wytwórnią Wielkie Joł przygotowali reedycję płyty. Oprócz odświeżonego wydania, zaplanowano również okazjonalny koncert, podczas którego wystąpi kilkunastu gości.

TEDE z jubileuszowym koncertem

13 listopada odbędzie się impreza, podczas której TEDE zabierze słuchaczy w przeszłość. Założyciel Wielkiego Joł, wraz z zaproszonymi gośćmi, wykona utwory nie tylko ze S.P.O.R.T.-u, ale również inne piosenki z okresu 1999/2000. Jeszcze do niedawna warszawiak trzymał w tajemnicy listę nazwisk, które pojawią się na scenie. Obok Tedego wystąpią chociażby O.S.T.R., Donguralesko, Fokus, Janmario, IGS, DJ 600V, Jajonasz, Krzysztof Kozak, Joka K44, Sot, HST, Kiełbasa, Olo MCF, Psychostach, DJ Few Few, DJ Macu, DJ Anioł. Imprezę poprowadzi CNE.

Zobacz: Czy Chada naliczał Volta? Fragment książki Za drinem drin, za kreską kreska – producent zabiera głos

Oznacza to, że czeka nas wyjątkowa, sentymentalna podróż do początków polskiego rapu.

zapowiadają organizatorzy
tede sport
fot. materiały promocyjne

S.P.O.R.T. Tedego wraca – bilety na koncert jubileuszowy

Koncert obędzie się w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym o 21:00. Bilety można nabyć na stronie Biletomat.pl.

Reedycja S.P.O.R.T. tej jesieni

Dzień przed koncertem, tj. 12 listopada, na rynku fonograficznym pojawi się reedycja albumu S.P.O.R.T., przygotowana z okazji dwudziestolecia premiery. Album wzbogacono o niepublikowane dotąd utwory, a całość poddano remasteringowi, za który odpowiada Sir Mich. Na oficjalnym kanale YouTube, Tede udostępnił do tej pory dwa nieznane dotychczas utwory. JOINCIWO z Borixonem jako Gib Gibon oraz alternatywną wersję PLNY II. Odświeżono również poligrafię, za którą odpowiedzialny jest Jacek Rudzki.

Płyta dostępna jest w preorderze w formie 2CD oraz kasety magnetofonowej. S.P.O.R.T. dostępny jest zarówno w sklepie Tedego oraz w Asfalt Shopie. Dostępna była też limitowana wersja winylowa na dwóch szklistych płytach, jednak została już wyprzedana. Z okazji jubileuszu przygotowano również okazjonalne gadżety i merch. W sprzedaży pojawią się bluzy, koszulki oraz czapka nawiązujące do dwudziestolecia S.P.O.R.T.-u.

tede sport merch
materiały promocyjne

TEDE – PLNY II (wersja alternatywna)

Z okazji jubileuszowej rocznicy albumu S.P.O.R.T., TEDE wraz z wytwórnią Wielkie Joł przygotowali reedycję płyty. Oprócz odświeżonego wydania, zaplanowano również okazjonalny koncert, podczas którego wystąpi kilkunastu gości. TEDE z jubileuszowym koncertem 13 listopada odbędzie się impreza, podczas której TEDE zabierze słuchaczy w przeszłość. Założyciel Wielkiego Joł, wraz z zaproszonymi gośćmi, wykona utwory nie tylko ze […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

TEDE S.P.O.R.T.

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →