Instagram

Prawdopodobnie doczekamy się wspólnego albumu donGURALesko i Shelleriniego


15 października 2021

Podziel się newsem:

Shellerini i donGURALesko – dwóch nierozłącznych rapowych kumpli, wspólnie aktywnych na scenie od lat, dało nam poważne powody by sądzić, że niebawem ukaże się ich kolektywne wydawnictwo. Sprawdź szczegóły!

Shellerini i donGURALesko – wspólny dobytek

Mówiąc o współpracy tych dwóch panów, nie sposób nie wspomnieć o kolektywie PDG Kartel, do którego obydwaj należą. To nieformalna grupa wielkopolskich twórców związanych ze sceną hip-hopową, której skrót oznacza Prawdziwość Dla Gry. W jej skład wchodzą, oczywiście, doGURALesko oraz Shellerini, ale także cała masa zdolnych raperów, DJ-ów oraz producentów. Wątek przynależności do PDG Kartel często przewija się w tekstach obydwu raperów – jest on dla nich bardzo ważny. Poszczególni artyści z kolektywu mają na koncie szereg wspólnych kolaboracji, jak chociażby dla wielu już kultowy Projekt Własny Styl współtworzony przez Shelleriniego, Mixera oraz Szpaaqa. A teraz wszystko wskazuje na to, że niedługo ukaże się także wspólne wydawnictwo najbardziej rozpoznawalnych członków grupy – donGURALesko i Shelleriniego!

05. PWS – Flow Show feat. Gural (prod. Larwa)

Słoń zdradza szczegóły w wywiadzie

Szelka robi projekt teraz. Z drugim raperem. Nie mogę powiedzieć co to, kurwa, jest, bo nie czuje się upoważniony do tego. Być może się to ukaże w tym roku, bo rozmawiałem z nim i wiem, że się będziemy gdzieś mijać premierami. On chyba będzie dwa tygodnie po mnie mieć premierę. To ma być EP-ka z drugą osobą. Póki co nie będę mówić, co to jest. Z Wysyryhy na razie nie mamy planów…

– padło w rozmowie Słonia z Filipem Sadowskim na kanale Normalnie.

Założyciel Brain Dead Familii ujawnił w wywiadzie, że jego kolega z WSRH, Shellerini, jest w trakcie prac nad projektem z drugim raperem. Taka informacja stanowiłaby zbyt mało, by od razu przewidywać, że chodzi o donGURALesko, jednak wkrótce po opublikowaniu rozmowy na Instagramie pojawił się następujący post.

Shellerini i donGURALesko razem w studiu! A do tego podpis z informacją, że prace nad wokalami są już skończone! Teraz nie mamy już wątpliwości, że wspólny projekt dwóch poznańskich wyjadaczy jest w drodze. I nie możemy się go doczekać!

Przeczytaj także: Shellerini x Szpaaq zapowiadają wspólną EP-kę z z donGURALesko i Śliwą

Shellerini i donGURALesko – dwóch nierozłącznych rapowych kumpli, wspólnie aktywnych na scenie od lat, dało nam poważne powody by sądzić, że niebawem ukaże się ich kolektywne wydawnictwo. Sprawdź szczegóły! Shellerini i donGURALesko – wspólny dobytek Mówiąc o współpracy tych dwóch panów, nie sposób nie wspomnieć o kolektywie PDG Kartel, do którego obydwaj należą. To nieformalna […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →