kadr z klipu do utworu „Pół Jawa”

DonGURALesko zagra w Opolu!


08 lutego 2023

Podziel się newsem:

DonGURALesko zagra w Opolu! Legenda polskiej sceny rapowej przyjedzie promować swój ostatni album Mowa ciemna.

Mowa ciemna

DGE po raz kolejny pokaże słuchaczom, że nie tylko młoda gwardia potrafi dobrze rozbujać publikę. Poznaniak w piątek, 17 lutego, odwiedzi klub Mango Music Club w Opolu przy ul. Oleskiej 102. Raper będzie promować swoje ostatnie wydawnictwo – Mowę ciemną. Najlepiej krążek przedstawia jego oficjalny opis:

Mowa Ciemna to solidna dawka bezkompromisowego, ciężkiego brzmienia z chropowatą techniką zderzające się z niebanalną treścią. To obowiązkowa pozycja dla każdego słuchacza rapu. Na albumie śmietanka rapowych producentów – Tailor Cut, The Returners, Magiera, James Wantana i Ceha – oraz czołówka raperów – Tede, Ero, Miły ATZ, Peja, Floral Bugs, Shellerini, czy VNM.

Jesteście ciekawi, jak Mowa ciemna brzmi na żywo? A może liczycie na największe hity donGURALesko? W obu przypadkach musicie pojawić się w Opolu!

donGURALesko – W imię zasad feat. Tede, Ero (prod. Magiera)

https://www.youtube.com/watch?v=R-bjchDCQwU

Kup bilety na koncert donGURALesko w Opolu!

17 lutego donGURALesko wystąpi w opolskim klubie Mango z koncertem promującym Mowę Ciemną. Będzie można usłyszeć zarówno bardzo dobrze przyjęte single, jak i numery, które ukażą się w dniu premiery albumu. Nie oznacza to jednak, że zabraknie największych hitów takich jak Chcę Ci DaćEl Polako czy Betonowe Lasy Mokną, które zna każdy prawdziwy fan polskiego rapu. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl

DonGURALesko zagra w Opolu!

DonGURALesko zagra w Opolu! Legenda polskiej sceny rapowej przyjedzie promować swój ostatni album Mowa ciemna. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Mowa ciemna DGE po raz kolejny pokaże słuchaczom, […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →