kadr z teledysku „W imię zasad”

Niby Rzeszów, a jak na Hawajach. Donguralesko wkrótce odwiedzi Podkarpacie


16 września 2022

Podziel się newsem:

Legenda z Poznania pojawi się wkrótce na Podkarpaciu. Donguralesko zagra koncert w Rzeszowie, promując swój dwudziesty czwarty album w karierze.

Donguralesko wystąpi w Rzeszowie. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

DGE po raz kolejny pokaże słuchaczom, że nie tylko młoda gwardia potrafi dobrze rozbujać publikę. Poznaniak już w piątek, 30 września odwiedzi klub Aloha – Food, Bowling & Club w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 20. Raper będzie promować swoje ostatnie wydawnictwo – Mowę ciemną.

Zobacz: Donguralesko jako Dealer odwiedza Rycha Peję i Floral Bugsa

Start imprezy zaplanowano na 20:00. Wstęp na koncert mają wyłącznie osoby pełnoletnie. Po koncercie Donguralesko o odpowiednie after party zadbają Alex Mechew i Blaze. Wejściówki na występ Gurala w rzeszowskim Aloha znajdziecie na stronie Biletomat.pl. W ofercie znajduje się obecnie druga z trzech dostępnych pul, tak że nie zwlekajcie z zakupem!

DGE feat. Tede, Ero – W imię zasad

dge rzeszów
fot. materiały prasowe

Z taką dyskografią można grać godzinami

Przez blisko dwadzieścia lat działalności Gural regularnie dostarczał słuchaczom kolejne albumy. Jego solowy debiut, Opowieści z betonowego lasu, w tym roku będą świętować dwudziestolecie, a w swoim dorobku DGE może wyróżnić również takie klasyki, jak Drewnianej małpy rock, El Polako czy Projekt jeden z życia moment. Jego ostatni dotychczasowy album – Mowa ciemna – zadebiutował w maju tego roku. Niemal godzinne wydawnictwo składa się z szesnastu piosenek, w których usłyszmy także VNM-a, Miłego ATZ czy Shelleriniego. To jednocześnie dwudziesta czwarta płyta w dorobku rapera.

Donguralesko – Mowa ciemna – odsłuch albumu


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Legenda z Poznania pojawi się wkrótce na Podkarpaciu. Donguralesko zagra koncert w Rzeszowie, promując swój dwudziesty czwarty album w karierze. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Kup bilet na koncert Donguralesko w Rzeszowie | 30.09.2022

Biletomat.pl
29 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →