kadr z teledysku „W imię zasad”

Niby Rzeszów, a jak na Hawajach. Donguralesko wkrótce odwiedzi Podkarpacie


16 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Legenda z Poznania pojawi się wkrótce na Podkarpaciu. Donguralesko zagra koncert w Rzeszowie, promując swój dwudziesty czwarty album w karierze.

Donguralesko wystąpi w Rzeszowie. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

DGE po raz kolejny pokaże słuchaczom, że nie tylko młoda gwardia potrafi dobrze rozbujać publikę. Poznaniak już w piątek, 30 września odwiedzi klub Aloha – Food, Bowling & Club w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 20. Raper będzie promować swoje ostatnie wydawnictwo – Mowę ciemną.

Zobacz: Donguralesko jako Dealer odwiedza Rycha Peję i Floral Bugsa

Start imprezy zaplanowano na 20:00. Wstęp na koncert mają wyłącznie osoby pełnoletnie. Po koncercie Donguralesko o odpowiednie after party zadbają Alex Mechew i Blaze. Wejściówki na występ Gurala w rzeszowskim Aloha znajdziecie na stronie Biletomat.pl. W ofercie znajduje się obecnie druga z trzech dostępnych pul, tak że nie zwlekajcie z zakupem!

DGE feat. Tede, Ero – W imię zasad

dge rzeszów
fot. materiały prasowe

Z taką dyskografią można grać godzinami

Przez blisko dwadzieścia lat działalności Gural regularnie dostarczał słuchaczom kolejne albumy. Jego solowy debiut, Opowieści z betonowego lasu, w tym roku będą świętować dwudziestolecie, a w swoim dorobku DGE może wyróżnić również takie klasyki, jak Drewnianej małpy rock, El Polako czy Projekt jeden z życia moment. Jego ostatni dotychczasowy album – Mowa ciemna – zadebiutował w maju tego roku. Niemal godzinne wydawnictwo składa się z szesnastu piosenek, w których usłyszmy także VNM-a, Miłego ATZ czy Shelleriniego. To jednocześnie dwudziesta czwarta płyta w dorobku rapera.

Donguralesko – Mowa ciemna – odsłuch albumu


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Legenda z Poznania pojawi się wkrótce na Podkarpaciu. Donguralesko zagra koncert w Rzeszowie, promując swój dwudziesty czwarty album w karierze. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Donguralesko wystąpi […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →