kadr z teledysku "STILO"

Donguralesko pokazuje, czym jest „Stilo” w nowym singlu


02 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

DGE promuje nadchodzące wydawnictwo zatytułowane Mowa Ciemna. W sieci ukazał się teledysk do singla Stilo. Premiera kolejnego albumu Donguralesko już w kwietniu.

Gural promuje Mowę Ciemną

Wczoraj Donguralesko opublikował kolejną piosenkę promującą jego najnowszy album – Mowę Ciemną. Utwór Stilo wyprodukowali The Returners. Singlowi towarzyszy teledysk, za który odpowiedzialny jest Szerszeń. Autor piosenki określa Stilo jako „klasyczny rapowy banger”. W wideo, oprócz gospodarza, wystąpili również między innymi Kaczor oraz Shellerini.

Donguralesko – Stilo

Premiera Mowy Ciemnej w tym miesiącu

Następca Utworów rapowanych, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu ukaże się 29 kwietnia. Album cały czas dostępny jest w przedsprzedaży w sześciu różnych wariantach. Wśród gadżetów znalazły się choćby okulary przeciwsłoneczne, koszulki, czapki oraz puzzle. W podstawowym pakiecie słuchacz otrzyma album z autografem oraz pakiet wlepek.

Zobacz: K.A.S.T.A. Squad, czyli Waldemar Kasta i Donguralesko, z klipem promującym Rap Najlepszej Marki III Step Records

donGURALesko nie daje nam wziąć oddechu. Po świetnie przyjętych Utworach rapowanych z zeszłego roku DZIADZIOR chce nam zaprezentować kolejną porcję najlepszego rapu w kraju. MOWA CIEMNA – bo tak nazywa się dwudziesty czwarty album w dyskografii rapera – to solidna dawka bezkompromisowego, ciężkiego brzmienia z chropowatą techniką zderzające się z niebanalną treścią. To obowiązkowa pozycja dla każdego słuchacza rapu. Na albumie śmietanka rapowych producentów – Tailor Cut, The Returners, Magiera, James Wantana i Ceha – oraz czołówka raperów – Tede, Ero, Miły ATZ, Peja, Floral Bugs, Shellerini, czy VNM. MOWA CIEMNA nadchodzi.

– czytamy w opisie albumu.
DonGURALesko powraca z solowym wydawnictwem. Do sieci trafił pierwszy singiel "Potop"
okładka albumu Mowa ciemna Gurala, SHPADY 2022

DGE promuje nadchodzące wydawnictwo zatytułowane Mowa Ciemna. W sieci ukazał się teledysk do singla Stilo. Premiera kolejnego albumu Donguralesko już w kwietniu. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Gural promuje Mowę Ciemną Wczoraj […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →